Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éreztél valaha dühöt - indulat...

Éreztél valaha dühöt - indulatot a babád iránt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 14:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
óránként ismétlődve éjjel... brr.
2011. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen, amikor éjszaka felriad és szépen visszaalszik, én is visszapihenek és amikor visszaalszok, akkor megint ébred, ....áááááááááááááááááááááááááááááá

De ált. végigalussza az éjszakákat.

2011. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen, volt egy nap amikor egész nap üvöltött szegény, teljesen kiborított...letettem a szőnyegre végül, és bekapcsoltam a zenét, hogy ne halljam. Féltem, hogy valami olyat teszek, amit nem kéne, ezért pár percre elmentem tőle, amíg lenyugodtam. Szörnyű érzés volt.
2011. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Látom töben szembesűltek már ezzel a szörnyű érzéssel , aki nem, az örűlhet, mert pocsék érzés!
2011. nov. 8. 17:54
 15/16 anonim ***** válasza:

A mi kislányunk egy tündér. Nyugodt, kiegyensúlyozott baba, nem sírós, nem hasfájós, de egyszer már (4 és fél hónapos korában) így is kihozott a sodromból. Egy családi vacsorára voltunk hivatalosak, amit nagyon vártam, mert már hónapok óta nem voltam társaságban. A kislányunk persze pont aznap volt nyűgös hangulatban és egész délután sírt. Haragudtam rá, mert azt gondoltam, h lőttek a kikapcsolódásnak.

Amint odaértünk az étterembe a babánk elcsendesedett, majd elaludt, így végül tök jól tudtunk szórakozni. Utána nagyon furdallt a lelkiismeret, h ilyen jelentéktelen dolog miatt voltam vele ingerült.

2011. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Szerintem megérzik mikor mi görcsösen akarunk valamit, mert én is többször voltam már így a kislányommal, hogy valahova készűltünk, és akkor még véletlen sem úgy alakúlt a napirendje ( már amennyire van napirendje) ahogy szokott, emiatt én izgúltam, ideges voltam, s szerintem ez rá is rá ragadt... és ha én nem tudok mit kezdeni a helyzettel, akkor szegénykém ő hogyan tudna? bBízom benn, hogy egyre jobban belejövök, s nem fordul elő többé, hogy tehetetlenségemben dühöt érzek, végülis utoljára másfél hónapos korában volt ilyen... s lassan 5 hónapos.
2011. nov. 9. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!