Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Köztudott hogy a Kecskeméti...

N.kata1984 kérdése:

Köztudott hogy a Kecskeméti bébiételeket a Hipp gyártja? Akkor abba mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Tudatos Vásárlók Egyesülete ‎"Hipp bébiételei esetében a magyarországi hanságligeti gyárban készült Vilmoskörte bébidesszertet, valamint a Hipp Jó éjt papit osztrák megfelelőikkel hasonlították össze. A vizsgálat mind az érzékszervi, mind laboratóriumi teszt esetében megállapította, hogy az állagán és ízén kívül a cukortartalom is magasabb volt a magyar termékekben, az osztrák üzemben készült termékekben ezzel nem volt gond. A kormányhivatal jelentése kihangsúlyozza, hogy a magasabb cukortartalom a csecsemőkre élettani hatások miatt káros lehet hosszú távon, ezért a fogyasztóvédelem vizsgálatot kezdeményez nem megfelelő tájékoztatás miatt a Mezőgazdasági Szakigazgatási Hivatalnál (Mgszh). " Mit szóltok ehhez? És ugye köztudott hogy a Kecskeméti bébiételeket a Hipp gyártja. Akkor abba mit tehetnek? Kreatív Online - Rosszabb minőségűek itthon a világmárkák?
2011. nov. 8. 17:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Megértem az érveket...De a szerintem legjobb minőségű bébikajában sem tudhatod,hogy biztos az van-e benne,ami rá van írva...! Nem tudod honnan való az osztrák bébiételben lévő zöldség vagy gyümölcs! Vagy talán mi válogatjuk össze? A mi közelünkben sajnos nincs Müller, úgyhogy ott nem fogok tudni bébiételt venni! Szerencsére vidéken lakunk,majd azt a zöldséget kapja a babám,amit itthon megtermelünk. Én is a kecskeméti bébiételeket ettem annak idején,mert a nagymamám ott dolgozott a konzervgyárban, és ha ő oda mert nekem adni,akkor biztos nem volt káros! És lám, mára 30 éves egészséges nő és anyuka vagyok, 4 hós kislánykával. :))) Én is fogok neki bébiételt adni,és meg akarom óvni minden bajtól és rossz minőségtől,de sajnos ez megint pénztárca kérdése. Nem mindenkinek telik márkás ruhákra és bio kajára, főleg szabadideje nem sok van,ezért ad egy üveges kaját, ahelyett,hogy főzne...végtelenségig sorolhatnám a dolgokat,de mindentől nem tudod megóvni a gyermeked. Majd,ha 3-4 évesen tömi magába a csokit és a rágcsikákat, majd gondolj vissza,h abban a pár üveg bébikajában nem volt annyi cukor,mint amit most egy mozdulattal a szájába vesz! :)
2011. nov. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja! 8-as válaszoló voltam!
2011. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!