Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tipusu autos ulest...

Milyen tipusu autos ulest vegyek igy?

Figyelt kérdés

Szep estet!

Problemank a kovetkezo:

Fiam par napja mult 8 honapos,magatol nem ul meg fel,de szepen stabilan tartja mar magat.Kozel 10 kilos,es hosszu baba.A problema ebbol is adodik,kilog a laba a babahordozobol,es mivel menetiranynak hattal kell meg bekotnom,iszonyat kenyelmetlen neki,mert nem tudja kinyujtani a labat rendesen.Nagyon sokat autozunk,mert a nagyobb teso sulija viszonylag messzebb van.

A kerdesem az volna,hogy: Milyen tipusu autos ulest vegyek igy?Mert mar folyamatos a siras ha autoba kell ulnie,pedig eddig imadta.


2011. nov. 9. 19:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a linket.Amit most neztem ki neki az ez az ules:


[link]


Errol jokat olvastam nagyon,vagyis a ROMER termekekrol.

2011. nov. 10. 16:59
 12/17 A kérdező kommentje:

vagy inkább ezt?


[link]

2011. nov. 10. 17:40
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én már csak az ülésekkel kapcsolatban írnék.

Jó márka mindekettő - a Maxi Cosi és a Römer is - , amit néztél. Én mégis ajánlanék Neked egy harmadikat.

Lehet, hogy úgy gondolod, hogy mindenki a saját lovát dicséri, de ami nekünk van, szerintem annyiból jobb, hogy tartja/jobban védi a gyerek fejét is.

Kényelmes, dönthető, nagyon szuper ülés!

[link]

2011. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom,ez nagyon tetszik!De meg utana kell jarnom,hogy itt kulfoldon,ahol mi elunk kaphato e ez a tipus.Mert amiket belinkeltem tuti vannak es egesz elfogadhato arban,de ezzel a markaval meg nem talalkoztam,pedig vegig neztem par olyan webaruhazat ahol gyerekulesek vannak.
2011. nov. 11. 14:37
 15/17 A kérdező kommentje:

Kicsit utána neztem es el vagyok szomorodva.Az en autom ezer eves csatalo es nincs isofix kiepitese,ez az ules pedig isofixes.

A masik gond pedig,hogy ebben az orszagban ezt a markat nem aruljak.. :(

Pedig nagyon-nagyon tetszik.

Ugyhogy marad a ket marka amit belinkeltem tegnap,es meg kineztem egy harmadikat is:


[link]


Vajon melyiket a harom kozul?

2011. nov. 11. 15:10
 16/17 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kukacoskodni akarok, de ennyi idős gyereknek nem szabadna menetirány szerint utaznia! Gabka, szerncsés vagy, hogy semmi nem történt a gyerekeiddel!!! Nem azért nem utazhat menetiránynak megfelelően, mert nem tud ülni, hanem mert ilyen korban még gyenge az izomzata (akár felül önállóan, akár nem, ez anatómia!!), és egy erőteljesebb fékezés is komoly problémákat okozhat. Nézz utána, ha nem hiszed. Szóval Concord ultimax, Bebé Confort Iseos Neo+ vagy valami hasonló (egy ideig még menetiránynak háttal, aztán pár hónap múlva át lehet fordítani). Persze ha nem a gyerek biztonsága az első, olyat veszel neki, amilyet akarsz. (Egyébként amiket nézegetsz, nagyon jó kis ülések, pár hónap múlva szuperek lennének!) Ha utána akarsz olvasni, ez egy nagyon jó oldal, VKOrsitól érdemes kérdezni: [link]
2011. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem isofixes az ülés, nekünk sem olyan a kocsink.

Vagyis biztos van isofixes változata is, de mi nem olyat vettünk.

No mindegy, hisz úgysem lehet kapni nálatok.

Csak ennyit akartam. :)

2011. nov. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!