Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája sem akar ma aludni,...

Más babája sem akar ma aludni, vagy csak keveset? A 7 honapos fiam ma csak 2 szer 3/4orat aludt az eddigi 3-4 orához képest.

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Huu örülj neki,hogy eddig aludt ennyit is!

Az enyém 10hós és egy hónapja alszik nappal valamit mióta drasztikusabbak vagyunk vele.

amúgy igen az enyém is kicsit nyűgös ha ráhagyom hogy el aldujon inkább játszik a helyén,így nem kínozom...

2009. máj. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! enyém sem alszik ma valami sokat, de a hiszti is megy:S
2009. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 5 hós, most épp alszik,de borzasztó nagy hisztit vágott le előtte
2009. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!5 hónapos kisfiam, egész délelőtt hisztizett,semmi nem volt jó neki,alig bírtam vele,nemrég aludt el,de nagyon ki volt már,szerencsére elaludt,de nagyon nyűgős volt!valami volt ma a levegőben!

remélem ma már nem lesz több!

Kitartást!

2009. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7 hós a lányom, 2 hete ugyanúgy alszik, ahogy a fiad ma. De elég neki úgy látszik, mert nem nyűgös, jókedvű, mosolygós. Egyszerűen nem tudom elaltatni többször, nem megy.
2009. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt ma nyügi
2009. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kisfiam sem nagyon akart ma aludni!!! hónapos...és össz-vissz aludt nappal másfél-két órát.Este hamarabb is fürcsiztünk,és vacsi után el is aludt!!
2009. máj. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!