Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Kisfiam nem...

Mit csináljak? Kisfiam nem akar aludni, se délután, se este, ha elalszik is fél óra múlva fel kel?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos kisfiam kb 3-4 hete nem hajlandó aludni,egyszerűen utál,addig is csak babkocsiba volt hajlandó nagy ritkán kézben,okos,erős kisfiú, már kúszik,mászik,ül,áll,forog,nem tudom mi lehet a baj, eleget eszik,jön a foga is azt is bekenegetem.Már az orvos utasítására kap homeopátiás bogyót is,hátha az a baj,hogy annyira fel van dobva a mozgástól a fejlődéstől,hogy attól nem alszik, 1 hete adom neki,de eddig semmi javulás,az ágyában altatom el meg kézben,ritkán elalszik a hintájában is. Külön szobája van így kipróbáltuk az-e a baj,hogy fél egyedül,de velünk egy szobában is ugyanúgy felsír.Már nagyon fáradt ő is a kevés alvástól,bár energiája még mindig rengeteg van, nekünk már kevésbé.Próbáltuk az aromás fürdető, testápolós masszázst,próbáltuk többször etetni,de egyik sem vált be. Egyszerűen vagy felriad éjjel és ha beteszem a cumit visszaalszik, vagy fel kell eszik és utána játszana. Nappal is nagyon keveset alszik van hogy fél-1 órát.Már nem tudom mit tegyek,tudnátok tanácsot adni?
2011. nov. 12. 12:36
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Sziasztok! Tudom, hogy azóta eltelt már jópár év, de ezt én is ki fogom próbálni. Ugyanis a 3 hónaposommal ugyanezzel a problémával küzdök én is ! Köszönöm előre is nektek! :))
2021. szept. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Utolsó vagyok.

Hihetetlen;de valóban beválik. Nekem max 15 perc sírás volt. Most például sírás nélkül aludt el, kb 10 perc alatt, ezalatt bejártam egyszer, ugyanis cumival alszik es kiesett :)

Köszönöm nektek! Még mindig nem hiszem el:)

2021. szept. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!