Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan nehezen indul minden...

Olyan nehezen indul minden napunk. Tipp?

Figyelt kérdés
3 hónapos lányom egyszer kel éjszaka enni, olyan 3 körül, aztán fél 7kor reggel, amúgy tápszeres. A fél 7es etetés után bealszik még kb. 1 órát, onnantól fenn van. Változó, hogy mennyi ideig van el magának a játékaival, de fél órától többet még nem. Innentől a köv. etetésig rémálom, semmi nem jó, nem akar kézben sem lenni, de magának sem játszik már el, kínlódunk 9ig általában. Látom rajta, hogy fáradt, de addig nem tudom letenni aludni, amíg nem eszik. Nem tudom mi a gond minden reggel... :(
2011. nov. 14. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól számolom, akkor 1 órát kell kitöltened a következő etetésig. Én ilyenkor belerakom a kenguruba, és körbejárjuk a házat. Mindent megnézünk és beszélek hozzá folyamatosan. Aztán, ha megunja akkor kiveszem, még éneklek neki és lassan el is telik az idő. :))) Pelusozás, közben kis játék, és nyertem újabb 10 percet. :))) Ne szomorkodj, hamar megváltozik majd ez is. 4 hós kislány anyukája
2011. nov. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Igen, olyan 1-1,5 óra esetleg. Én is mindent megpróbálok, csak néha olyan lassan telik el az idő. Már úgy örülök olyankor is, mikor 10 percre le tudom kötni.
2011. nov. 14. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!