Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes a fiam 3 óránként...

7 hetes a fiam 3 óránként szopik, mikortól fogja végig aludni az éjszakát? Megváltozik ez vagy mindig fel fog kelni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon változó, hogy mikor alusszák át az éjszakát. Ritkulni fognak a felkelések, de lehet hogy még egy éves kora után is enne éjszaka egyszer...nagyon változó.
2009. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg 2, 2 és fél hónapos kortól átalusszák a babák az éjszakát, viszont több fiús anyukától hallottam, hogy még 1 éves korukban is felkeltek éjszaka enni. Nekem lányom van, Ő két hónapos kora óta 10 órát alszik egyhuzamban éjszaka.
2009. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is ekkora a kicsi lányom. Ő szinte a kezdetektől úgy alszik, hogy 8-kor leteszem miután megszoptattam, és hajnalban 3-4 óra körül kel fel. Eszik, semmi sírás, és már megy is vissza az ágyikójába.
2009. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Kb 8-9 hetes lehetett a kisfiam amikor egyik napról a másikra átaludta az éjszakát.Igaz azt is csak úgy,hogy 1/2 11kor még szopizott,aztán reggel 7ig aludt. Nagyjából 5 hónapos kora óta elalszik este 1/2 9-9 körül,viszont felébred 2 körül ,majd 5 körül enni.
2009. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!