Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudok mit csinálni a...

Csikósék kérdése:

Nem tudok mit csinálni a 2,5hónapos kislányommal?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul alszik!Csak a kiskocsiba hajlandó aludni folyamatos ringatás mellett.Sürün felied, kapálózik és felsir állmában.Amikor felébred eszik és 15percig kb nevetgél ''beszélgetünk'', amikor ráun emelgeti a fejét hogy fel akar ülni ha nem ordit,sikit ha felültetem utánna fel aka állni majd amikor ráun fel kell vennem,egy darabig elvan.Amikor elfárad ideges lesz kapálózik, ordit sehogy sem jo és akkor jön az hogy kiskocsiba beleteszem és orditás mellett alszik el.Megpróbáltam a kiságyba beletenni ott itattam a cumit állandóan kiköpte és egész nap 3orat aludt.Látszott rajta hogy fáradt de nem akart aludni még kézben sem.De az a szerencsém szerintem hogy fürdés után megetetem, belerakom a kocsiba és ha elaludt rendesen képes 7órát aludni,de hát ez is változó.Éjszaka keveset eszik nappal képes 120ml tejet meginni akár 2óránként.Vizet naponta 150ml.De még az is aggaszt hogy nem szeret kint a levegön, kocsiban 10perc ha folyamatosan adok neki vizet vagy adogatom a cumit.Nem tudom lekötni mitha unatkozna. :( Segitsetek!
2011. nov. 17. 22:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Boldog babázást! :) korábban én írtam először...
2011. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11-17 22:52-ös vagyok. Örülök, hogy rendeződtek a dolgok! :)

További jó babázást!

2011. dec. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!