Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kiviszitek ebben a szmogban...

Ti kiviszitek ebben a szmogban a babát a levegőre?

Figyelt kérdés
Mi egy elég forgalmas út mellett lakunk, így szellőztetni sem szívesen szellőztetek ebben a szmogban. De nem tudom mivel teszek rosszabbat, ha egy hétig ki sem viszem, vagy ha legalább egy fél órára azért kimegyünk minden nap. Természetesen valami parkba mennénk, vagy valahova ahol nincs ekkora forgalom. Szerintetek?

2011. nov. 18. 13:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én mindennap kivittem őt eddig, de ma nem! Anyósomat hívtam át, míg bevásároltam.

8 hónapos

2011. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Dehogy megyünk ki. Nem is szabad szellőztetni sem sajnos. Elég gáz :(

Miskolc

2011. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi is Fehérváriak vagyunk, ma csak vásárolni mentem ki vele, azt is csak "muszájból", mert nem volt már itthon amit főzzek neki én még csak-csak el vagyok szendvicsen, de ő aligha :). Az a baj, hogy a délutánunk már nagyon nyűgösen telt, hiányzott neki is a megszokott séta...holnap is ki kell mennünk, babaúszás lesz. Azért remélem hamar elmúlik ez a fránya szmog..mert már most tele a hócipőm vele.
2011. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!