Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen nagy baj lenne a babámmal?

Ilyen nagy baj lenne a babámmal?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Tényleg egy sorstársa sincs?


2011. nov. 18. 17:11
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Szia! Na meg van az eredmény?
2011. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Nagy előrelépés történt a mai napon!

Úgy tűnik, mintha nyúlna a játékáért és meg is fogja. Ezt többször is megcsinálta, úgyhogy szerintem nem véletlen. Még lehet, hog később a kezét is nézni fogja? Azért elmenjünk neurológiára?

2011. nov. 23. 12:47
 33/38 anonim ***** válasza:
Na, szuper, jó hír! Neurológiára persze, mindenképp menjetek!
2011. nov. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
A laboreredményt sikerült elhozni, elvileg semmi baja, jó a vérképe, a vizelet meg tökéletes. De még csak a védőnővel beszéltem telefonon. Annyi, hogy egy kis vírus van benne, de az egy kis megfázás is lehet. Na most, hogy vele minden rendben van, gondolom a tejemmel lesz a probléma. Na de akkor miért nem szól, hogy éhes?
2011. nov. 23. 12:50
 35/38 A kérdező kommentje:
Megvan az eredmény, voltunk ma fejlődésneurológián, és azt mondták, hogy igazából semmi baja, csak egy picit hypotón, de nem kell elvinni sehova, annyira nem vészes. 1.5 hónap múlva kontroll.
2011. dec. 2. 13:50
 36/38 xStefix ***** válasza:

Na, a babáddal is minden rendben van, a tejed is megfelelő.

Rémesen aggódós anyuka vagy, tudod? :)

2011. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Én 2 gyermekemmel jártam úgy, hogy a tejem nem volt, nem tápláló nekik. Sajnos nálunk ez tény.

Most 9hós a lányom, 1 hónapja adok neki sinlacot és tejpépet is és csodák csodájára egy hónap alatt fél kg-ot hízott. Előtte 2-3 hónap alatt hízott ennyit.

Pedig 4250gr-al született, most 7800gr.

A fiammal is épp így jártam. Miután kapott egy évesen rendszeresen tejitalt, látványosan gyarapodni kezdett a súlya.

Mindenki azt mondja, hogy az anyatej mindig tökéletes. na ja.

ettől függetlenül most is szoptatom a 9hósamat, csak mellé kapja ezeket is.

2011. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Tudom :)

Csak nem egyszerű ez a gyereknevelés egy ilyen tökéletességre törekvő anyukának...

2011. dec. 2. 18:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!