Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell használni a Nenedent...

Hogy kell használni a Nenedent fogkrémet? A kis "fogkefével" meg a krémmel bekenem a baba fogát, és utána úgy hagyom? Tehát nem kell kiöblíteni vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
nem tudom, értitek-e kérdésem? ugye, mi felnőttek, fogmosás után kiöblítjük a szánkból a fogkrémet. a babáknak nem kell?
2009. máj. 11. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
kend fogkefére s úgy dörzsöld fogát, nem baj ha lenyeli, nekem is lenyeli fiam, pedig 2.5 éves...
2009. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez kifejezetten babáknak van,ők pedig nem tudnak öblögetni,és kiköpni...az én kisfiam 1 éves, 6 fogas van,és az esti tápszer után "megmosom" a fogát.Az ujjamra húzom a szilikon fogkefét,teszek rá fogkrémet,és(mint a sajátomat)megmosom.Már úgy megszokta,h ha meglátja,már nyitja a száját,és hagyja,h akár percekig is dörzsöljem a fogai és az ínyét.Szval ne aggódj,semmi baja nem lesz,ha lenyeli.
2009. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi. igen, az aggasztott, hogy lenyeli.
2009. máj. 12. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!