Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha nem akar rendese...

Marianna0628 kérdése:

Mit tegyek ha nem akar rendesen enni a 3,5 hónapos babám?

Figyelt kérdés
A kisfiam most 3,5 hónapos.Amikor megszületett nagyon szépen evett.Aztán 2 hónaposan nem akart szopizni így fejve adom a tejet neki.Most pedig egyszerűen keveset eszik.Van hogy napi 600 ml körül eszik.Napi 3x már tápszert kap.Van olyan hogy egy étkezést is kihagy.Nem tudom mit tegyek.Valaki van még ilyen problémával?
2011. nov. 21. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
És emellett hízik rendesen?
2011. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3 hónapos múlt, ő csak tápszeres, de egy ideje ő is jóval kevesebbet eszik, mert rengeteget alszik és van, hogy csak négyszerre jön ki az etetés. De szépen gyarapszik.
2011. nov. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia ne aggogyal :)))))))))az en kislanyom is ugyan ennyi idos es amikor kisseb volt tobbet evet most meg nem hajlando 120ml is megenni !van hogy 120ml bol 70mlt hagy de rendesen hizik anyit eszik amenyit ker !! nem kell aggodni ezek szerint ez normalis ja en is feltettem mar itt eszt a kerdest :)
2011. nov. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nalunk is ennyi idosen kezdodott...elkezdi erdekelni oket a kulvilag!Az en kisfiam volt hogy napokig nem volt hajlando napkozben szopizni, csak uvegbol evett, abbol is sokaig, mert tekergett mindenfele...probaltad csondesebb, felhomalyos helyen etetni, ahol nem tud nezelodni?

Ha hizik rendesen akkor nincs miert aggodni...:)

2011. nov. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A súlya 2 hete 6660 volt most 6700 nem tudom hogy ez a 40 dkg normális-e ebben a korban.Eddig nagyon szépen gyarapododd .Volt hogy heti 200-300 grammmot.Tudom hogy innen lassúl a növekedés de aggodóm érte.Ő nem nézelődni szeretne gyszerűen nem akar enni.De van nap amikor minden rendben és meg eszi a 100 körüli adagot.Csak ez sajna elég ritka.
2011. nov. 21. 11:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát a 40 dkg sajna nem sok, úgyhogy ezt azért beszéld meg a kezelőorvosával, vagy a védőnővel! Mert ha nem eszik és úgy nő a súlya, mint nálunk, lányom van, hjogy egy nap 600,l eszik másik nap 1000-1200-at, ők se gépek! De azért beszéld meg a doktoroddal.
2011. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, az előző vagyok, próbáld meg többször megkínálni, hátha úgy sikerrel jársz!
2011. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már voltunk vérvételen is.Várjuk az eredményt.Addig is próbálkozunk.Kínálgatom én folyamatosan de kiabál velem :) és elutasítja.Most így már adok neki egy kis almát hátha az a baj hogy ő már nem akar annyit üvegből enni.
2011. nov. 24. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!