Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az az időjárási viszony...

Milyen az az időjárási viszony, amikor nem viszed ki a gyermekedet? És hány foknál?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha minusz 15 foknál hidegebb van, hóviharral meg erös széllel. Egyébként minden nap kinn vagyunk több órát - és gyakorlatilag a születésük óta. "Kellemetlen" melekhatások: se a gyerekek, se mi nem vagyunk soha betegek, se influenza, se megfázás.
2011. nov. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
- 10 fok alatt már nem viszem ki, csak ha muszáj menni valahova. Illetve erős szél viharos időben nem megyünk semerre.
2011. nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én pont ma beszéltem erről a védőnével. A fiam 6 hós, azt mondta -2-ig aludhat kint akár jó sokáig.

A nagylányom 3 éves, őt -5 ig simán kiviszem, utána is én fázok, ő nem. Bár most vettem magamnak is egy sígatyát, az idén nem fogok én sem már fagyoskodni.

2011. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Muszáj kivinni, különben teljesen kifordul magából. Ha rossz idő van, mondjuk nagyon fúj a szél, vagy esik, akkor maximum a teraszra megyünk, olyan 15-20 percre. De nem tehetem meg, hogy nem viszem ki.

Télen szerintem mínusz 10 fokig biztosan kiviszem. Van overál, bundazsák, szóval fázni nem fog.

Nyilván viharos szélnél a teraszra sem megyünk, annyira azért nem védett.

2011. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ködös, párás, szutykos időben nem megyünk ki.

S akkor sem ha nagy szél van (lányomnak nagyon érzékeny a bőre, és ha kenem ezerrel akkor is kirepedezik).

Fokot nem szoktam nézni. A lényeg, hogy ne legyen undorító az időjárás.

2011. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!