Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnek hogy 14 hos...

Mit tehetnek hogy 14 hos lanyom jobban maradjon a nagyszuleivel vagy akar egyedul is?

Figyelt kérdés

vannak napok mikor egyszeruen mint huzigal magaval, egyedul meg ne jar

nem igazan jatszik egyedul, ha valami lekoti par percre, mikor eszebe jutok koslat utannam, kapaszkodik a nadragomba stb.


tudom hogy ez vele jar de megis valami otletet hogy azt a kis idot mig egyedul van hogy lehetne megnyujtani?


2011. nov. 23. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:

"egyedul meg ne jar "

ez mit jelent? nem jár még egyedül?



akkor csináld a házimunkát amikor alszik, ha ébren van akkor meg vele egy légtérbe legyél, sose tűnj el, menj ki a szobából te is a játék része vagy akkor is amikor nem is hinnéd. a nagyikkal meg legyen többet

2011. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nalunk is ugyanez van 14 hos lanyommal. Egyaltalan nincs el egyedul, egesz nap rajtam log. Neunk sajnos meg a nagyszulok is tavol vannak, esely sincs arra, hogy rajuk bizzam akar fel orara is. Sajnos marad a ra figyeles, csak neha mar annyira faradt vagyok en is.Gondolom te is igy vagy ezzel.
2011. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!