Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudok a gyerekemmel...

Nem tudok a gyerekemmel játszani, van még így valaki?

Figyelt kérdés

Kérlek ne mondjátok, hogy nem kell mindig lefoglalni, tudom én is. :)

De amikor igényelné, hogy játsszak vele, valahogy nem megy. Nem azért, mert nem akarok, hanem valahogy nem tudok "ráállni".

Nézegetjük a könyveket, elmondom, hogy mik vannak a képeken, mondókázok neki, bár nem sokat tudok, hozza a kockákat, hogy építsek, ő szétszedi, utána újra elölről, ezzel sokáig elvan, és ezzel majdhogynem ki is merül a "tudományom".

És mikor látom, hogy ez kevés, türelmetlen leszek vele is, amitől meg végképp rosszul vagyok.

Segítsetek!


2011. nov. 23. 19:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hol lehet letölteni az anya taníts engem? Nekem mindig a könyvet adja be.
2011. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

OFF: nem rosszindulatból kérdezem, de miért lett lepontozva a hozzászólásom? Segítő szándékkal írtam pár ötletet, ami hirtelen eszembe jutott. Szeretném megkérni, hogy aki lepontoz hozzászólást, indokolja meg, hogy mit kifogásolt.

Köszönöm.

2011. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Szerintem ne foglalkozz a pontozókkal.

Engem a múltkor azért pontoztak le, mert nem tetszett a név, amit az anyuka választott születendő csemetéjének. :) Már átsiklom rajtuk!

Én örültem a válaszodnak, erre gondolj!

2011. nov. 23. 21:54
 14/14 anonim ***** válasza:
Néha nekem se megy, kifáradok... De azért mondok én is pár ötletet, az én kisfiam 15 hónapos és ezeket szereti: fogócskázunk, ha elkapom, feldobálom vagy zsip-zsupozunk. Labdázunk (imádja, ha pattogtatom, dobálja, rugdossa), ha kipakol egy szekrényt vagy fiókot, elmondom, mi micsoda és mire való, mutatom neki, hogyan kell használni. Autókat gurítunk, legóból építek autót, vonatot, ő meg tologatja, szétszedi. Könyveket, reklámújságot nézegetünk. A plüssállatait sorba ültetjük, ad nekik kanállal enni, pohárból megitatja őket (én mutattam neki egyszer, azóta csinálja). Formabedobózunk. Birkózunk a nagyágyon, nézegetjük magunkat a tükörben.
2011. nov. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!