Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akad sorstársam, akinek...

Akad sorstársam, akinek hozzám hasonlóan pokolian rossz alvó kisbabája van? Hogy viseled?

Figyelt kérdés

Egész nap megy a hiszti, mert álmos, ha nagynehezen elalszik, akkor meg 5 perc múlva kipattan a szeme és kezdődik a "vergődés" előlről. És persze, ha álmos, akkor, ha nem ölben van, akkor üvölt. Az egész napom egy nagy altatás, már teljesen kivagyok. Már 3 hete beteg vagyok, mert a kimerültségtől nem tudok meggyógyulni.


(Köszönöm, nem tanácsot szeretnék kérni, azt már kértem ezen az oldalon, és tényleg mindent kipróbáltam,fel sem tudnám sorolni, mi mindent, csak érdekelne, hogy van-e más is így.)


2009. máj. 12. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?az én lányom most 7 hónapos.és kb.2 hete jól alszik napközben is,amióta mászik.Addig (újszülöttként is)20 perceket aludt,aztán ezt "feltornázta"2-szer 30 percre.De amióta elfárad a mozgásban,délután alszik 1 órát egyhuzamban!Úgyhogy én ennek nagyon örülök!Kitartás,tudom hogy borzasztó állapot,talán nálatok is idővel változik a helyzet!Kitartás,rengeteg anyukát ismerek,akinek nem alszik a babája napközben.Éjjel alszik?Ha igen,(nekem azt mondták)ne szóljunk egy szót se... :)
2009. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 1 hét múlva lesz 5 hós a kisfiam. Kezdetektől rossz alvó. Éjszaka úgy 11-éjfélre tudom elaltatni, és egy órán keresztül még meg-meg ébred. Reggel 6-7 körül kel, és éjjel még 1x-2x szopik is. :(
2009. máj. 12. 15:15
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem vagy egyedül!Én ugyanezt mondtam, hogy úgy érzem egész nap csak altatok. 11 hós a babám, de szinte az elejétől ez megy.Sajnos nekem egy szörnyű és költséges módszerem van:autózom ha minden kötél szakad:)

2009. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
huu, elozo valaszolo, a sztori kisertetisesen illik a lanyomra is, akkor ha elkezd maszni hatha tobbet alszik nappal a 2x30 percenel...kerdezo...kirataast, mi is igy voltunk, miota 4 honapos lett es elkezdett cumizni legalabb nem vergodik anyit es 30 perceket alszik 15-20 helyett. most 5 honapos
2009. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Megértelek, szörnyű időszak volt.. Tényleg egész nap altattam, vagy szoptattam, mert csak az tudta megnyugtatni. Hálát adtam az égnek, hogy anyatejes, mert a komfortcici segített túlélni mindenkinek. A férjemmel váltva voltunk fent éjjel, volt, hogy ő 3 órát sem aludt. Napközben, ahogy Te is írtad, elaludt, aztán 5 perc múlva már ébren volt.

Nem tudom, mennyi idős most a baba, de nekem kb. 3 hónapos korától legalább éjjel alszik. Napközben még mindig keveset, de a 6. hónaptól az is javult. Most 3×, 4× 20-30 percnél tartunk, és éjjel alszik 8-9 órát.

Tartsatok ki, jobb lesz minden idővel!

2009. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon egyszerre írtunk! :)

Fent van a kommentemben, 5 hós lesz a legény.

2009. máj. 12. 15:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok:tényleg javult a helyzet,már 40 perce alszik a lányom:) előtte hempergett,mászott,ült,dobolt 1.5 órát a szőnyegen,megállás nélkül:)Nekem megváltás a mászás.Remélem,ha megindul majd,még többet alszik egyszerre!:)
2009. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mire elküldtem, már láttam:-))

Ezek szerint még szerencsés is vagyok, nekem előbb aludt éjjel! Ilyenkor rájön az ember, hogy nem is ő a legszerencsétlenebb ;-)

2009. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az enyém most múlt 5 hónapos, tápszeres. Nálunk is gond volt az éjjjeli és a nappali alvás is. Kb. 2 hete nappal alszik 4 X 45 percet, volt hogy 1,5 órát egyszerre. Pár napja pedig este 9-től reggel 7-ig (egyszer 8-ig). Nem győzök hálát adni érte. Nem tudom mi lehet az oka. Annyi változás van az életünkben, hogy eszik szilárd ételt is, pár napja már ebéd és uzsonna is teljes adag. Kitartást!
2009. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon együttérzek Veled, az én kisfiam is nagyon rossz alvó születése óta. Ő már 1 éves elmúlt, de még mindig vannak gondok az alvással. Van néha egy-egy jó nap, mikor szépen elalszik napközben és éjjel is, viszont ez még mindig elég ritka. Sokszor én is kivagyok Tőle, van hogy egész nap fél órát alszik .Mindenhol a nyomomban van és persze imádom a Drágámat, csak épp nem tudok tőle sokszor semmit sem csinálni, mert a kialvatlanság miatt is (legalábbis ezt gondolom)még nyűgös is, mindenért süvít, ha valami nem úgy van, ahogy "elgondolta". Hááát... nem könnyű az biztos! Kitartás Neked, én is csak abban reménykedek, hogy idővel jobb lesz! Minden jót!
2009. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!