Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, unalmas már az ilyen...

Tudom, unalmas már az ilyen kérdés, de mégis: szerintetek 9 hónapos ellenne már ezzel?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 25. 11:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tud ülni, felállni is.
2011. nov. 25. 11:58
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az en fiam is 9 hos es biztos vagyok benne,hogy elvezne
2011. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Milyen céllal használnátok? Ki tudjátok használni a lakásban?


Én nem venném meg egyébként, 9 hónaposan triciklit vettünk neki, bár nektek ez most nem nagyon jöhet szóba, mert télen keveset tudnátok használni. Első szülinapjára vettünk neki egy ilyet, na ezt nagyon szereti, a leesésgátlót le lehet venni, bár még 15 hósan is fenn van, mert nem tud egyedül felülni rá. Én ezt a bocit szoktam tologatni a szobájában a padlószőnyegen úgy, hogy benne ül a lánykám, nagyon szokta élvezni, de már ő maga is tud vele hintázni.


[link]


Hintátok van egyébként? 9 hós kortól már lehet használni ezt a hintát, ilyenünk is van, és nagyon nagy siker, minden nap használjuk.


[link]


9 hónaposként én jobban preferálnám, hogy saját maga másszon, menjen, minthogy lakásban ilyen járgányba ültessem, de ez az én véleményem, ne befolyásoljon!

2011. nov. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is volt ilyen,és éppen 9 hónaposan vettem meg nekik.Sosem szerették,állt ott vagy egy évig,DE mi lakásban lakunk,és az udvarra nem vittük le.Én néha tologásztam benne őket,mikor még nem tudtak vele maguk menni,de baromi unalmas volt.Aztán meguntuk kerülgetni,és eladtuk ismerősnek,akik viszont kertes házban laktak,utca végén ott voltak a rokonok,nagymama,na nekik nagyon bevált,mert ebben tolták le a gyereket.

Egyébként nem tudom h mások hogy vannak ezzel a bébitaxival,de az enyémek nem tudtak vele mit kezdeni,mert egyszerűen nem lehet lábbal hajtani amiatt,hogy nagyon alacsonyan van az ülése.A motor ezerszer jobb játék,azzal tud kotorni,a taxival meg csak "lapátol".Szóval,ha esetleg tervezed,hogy eltolod pl. a boltba ezzel a járgánnyal,vagy csak úgy sétáltok az utcán,akkor ez a játék nektekvaló.

2011. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Minden vélemény érdekel, a negatív is. :)

Hintát sajnos nem szerelhetünk fel.

Szeretnék olyat Karácsonyra neki, ami tényleg leköti, és több ideig jó. Mert általában minden játékára jellemző, hogy megmutatja, mit kell vele csinálni, és otthagyja.

2011. nov. 25. 12:19
 6/13 A kérdező kommentje:
Az utcában tudnám csak tologatni, boltig már nem, az elég messze van. Meg a lakásban.
2011. nov. 25. 12:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, de szerintem ez sem kötné le, bár te ismered a babád, hogy izgő-mozgó vagy egy helyben ülős tipus. Mondjuk ennyiért semmiképp nem venném meg, lehet ennél olcsóbban is kapni, de kinek mi :)
2011. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ennyiért én sem :) 10 euroért használtan vennék majdnem ugyanilyet.
2011. nov. 25. 12:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Az enyémet max 5 percig kötötte le:(

Totál felesleges volt 24 ezret kiadni érte:(

Amit viszont imád:

[link]

2011. nov. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Aha, értem.


És milyen más játékaitok vannak?


12:06-os

2011. nov. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!