Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az első gyermek megszületése...

Az első gyermek megszületése óta miben segít a párotok?

Figyelt kérdés
Miben vesz részt a mindennapi teendőknél a baba körül?
2011. nov. 25. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A fürdetés este az övé (ha éppen itthon van...)

Amúgy szinte mindent én csinálok. Néha meg szoktam kérni,hogy vigyázzon rá pár percig, amíg elszaladok a boltba. Most már hogy nagyobb a baba(fél éves) szokta dögönyözni, játszani vele.

2011. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmiben.
2011. nov. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
A szoptatáson kívül mindent csinál :-)
2011. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mindenben segít. Az első naptól kezdve ő fürdeti, az esti öltöztetés is az övé. Amíg tápszer volt a vacsi, addig a férjem vacsiztatta. 8 hónapos kora óta már tejpépet kap, azt vagy ő adja, vagy én.

De amúgy pelenkázza, eteti, játszik vele, altatja, ha kell, kimegy vele sétálni.

Annyi, hogy mióta megvan a lányunk, a háztartási munkákból nem nagyon veszi ki a férjem a részét. Most kezdem visszaszoktatni, mert már nincs annyi tennivaló a baba körül, így jól jön mondjuk, ha elmosogat. :)

9 hónapos kislány anyukája

2011. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szinte ugyanazt csinálja a férjem, mint az utolsó válaszolóé:)

Este fürdeti, ha itthon van játszik vele, elviszi sétálni hétvégente, hogy legyen időm magamra vagy a háztartásra. Eteti ha megkérem, szóval ha itthon van mindent megcsinál. Mióta megszületett a háztartásból ő sem veszi ki úgy a részét mint korábban, de én ezt el sem várom, rengeteget dolgozik+ a gyerek, elég az neki. Hálás is vagyok neki ért!

2011. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja egyébként 10 hós a kislányunk

utolsó voltam

2011. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szia!

nálunk ő fürdet,etet utána,meg még beszélgetnek:) egy kicsit!a háztartásba semmit csak enni tud elpakolni már nem!néha vigyáz rá pár percet de játszani nem tud még mindig vele az a játék,hogy sétál két kört vele,bekapcsolja a zenélő macit majd a vállára csapja mint egy lisztes zsákot és leül gépezni!csodálkozik hogy nincs el a gyerek!altani ha akarná se tudná sajnos a fiam csak vele hajlandó elaludni.... 7 hónapos

2011. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a reggeli műszakot vállalja, így én még tudok aludni kicsit, amíg munkába indul. Sokat számít az az egy óra alvás.

Van hogy este ő altatja a lányunkat.


Játszik és foglalkozik vele, szerintem igazán jó apuka. :-)

2011. nov. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két gyerekem van, az egyik fél éves, a másik a férjem :)))))))
2011. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amig a kisfiam kisebb volt nem igen tudott mit kezdeni vele. Ha megkertem vigyzott ra, vagy segitett ebbe-abba de nem talata nagyon fel magat. Igazan ugy 1 eves kora ota van el jol a gyerekkel. Kisifam 1 eves kora ota bolcsibe van mert en is dolgozom igy rendesen kiveszi o is a reszet mindenben. En viszem a gyereket reggel 9-re bolcsibe es a ferjem hozza el 3-kor. 3-tol este 5:30-ig vele van, jatszanak, jatszotereznek (ha jo az ido), tekeregnek stb. Elokeszitik a vacsorahoz valot es varnak engem haza. Igaz a haz romokban hever mert ha 2 pasi jatszik haaaat... :) Szoval vacsorazunk, aztan kozos jatek, kozos furdetes es lefektetjuk a kisfiam. A ferjem szokott neki meselni. En megyek es osszeszedem a konyhat.
2011. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!