Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért nem akar játszani egyedül...

Mért nem akar játszani egyedül? Engem cibál egésznap, és semmi nem jo neki.23 honapos kisfiú

Figyelt kérdés
ha elkezdek vele játszani pl autosat,akkor 2 percig az,aztán kiszorja a legot,de azzal se játszik,akkor elöszedi a plüssöket,de én rakosgatjam sorba meg ilyenek.hogy vegyem rá öt az önállóbb játékra?mit csinálok rosszul?
2011. nov. 28. 17:22
 1/6 anonim válasza:
Ne haggya kísértésnek önállosódnia kell!Ha elkezdd jáccani és kupit hagymaga után vedd rá hogy szedje össze ha így megy tovább akkor addig feszegeti a határaidat míg beleőrülsz(tapasztalat)
2011. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én beadnám bölcsibe!!! kevés vagy neki! gyerektársaság kell neki!
2011. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én fiam ugyanezt csinálja,két éves.illetve kb 1 hónapja elkezdtem szoktatni,hogy anyának most más dolga van,te is játsszál.van,mikor lefoglalja magát.illetve tanitani kell,hogy pakoljon el maga után.
2011. nov. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves második! Bölcsibe csak akkor veszik be, ha az édesanya visszamegy dolgozni.
2011. nov. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát igen a bölcsis megoldás jo lenne,csak nem olyan egyszerü.nem veszik csak ugy be,és nincs pénzem fizetni,ha ithon vagyok
2011. nov. 29. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:

nálunk ez akkor volt, mikor volt egy kis balesete, utána pár hétig állandóan ott volt, ahol én, pedig előtte nem volt gond, egyedül is elvolt (persze nem órákig), szóval akkor nagyon érzékeny volt és mikor erre rádöbbentem, nem is idegeskedtem emiatt, mert gondoltam majd elmúlik, most rámvágyik, és igazamm is lett.

ebben a korban sztem ez természetes, nekünk kell okosnak lenni, hidd el tudom én is hogy nem könnyű, de igaza van az egyik válaszolónak, feszegeti a határokat a kisfiad. ha számára is érdekes dolgot mutatsz, hidd el leköti, tudom nehéz megtalálni az "érdekeset", de a türelem a legjobb orvosság!

2011. nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!