Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos a kislányom és nem...

8 hónapos a kislányom és nem akar a saját ágyában aludni. Ti hogyan szoktattátok rá a babátokat az ágyban alvásra?

Figyelt kérdés

A nagyobbik az első perctől átaludta az éjszakát a saját ágyában. Hallottam, hogy hagyni kell sírni, és 3 nap alatt megszokják. Valaki kipróbálta ezt a módszert?

Légyszi segítsetek, mert már nincs erőm éjszakázni!!! :(


2009. máj. 14. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Veletek alszik/aludt? az én kislányom is ébred még éjjel, de max kétszer 1-2 percre. Szintén 8 hós.
2009. máj. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, most már 3-4 hete velünk alszik, mert nem bírjuk apával. Így csak hajnalban ébred szopizni. Engem nem zavar, hogy velünk van, de szerintem neki jobb lenne a saját ágyában.
2009. máj. 14. 13:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nekünk ez nem okozott még problémát eddig, most 5 hós

külön szobában alszik, a kiságyában a kezdetektől

ő is kel éjszaka enni 1-2 szer biztosan

van légzésfigyelőnk, de az éjszakai nyöszörgést egyből meghalljuk

a mi szobánk és az övé egybe nyílik

nappal pedig együtt vagyunk a nagy szobában, és ott játszadozik a játékaival

talán eddig ha 3 szor aludt velünk a nagy ágyban

2009. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mi ugy csináltuk hogy a kiságyat is átraktuk a mi szobánkba és velünk aludt de külön aztán megszoktattam vele a járókát első 3 nap hagytam kicsit pityeregni aztán ma már mindenhol alszik egyedül is CSAK ALUDHASSON :) 3 HÓNAPOS
2009. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsi a angybetűkért nem vettem észre :)
2009. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na, igen, ez a másik probléma, a légzésfigyelő. 40 ezerért vettük, jó volna használni :) De persze főleg azért, nehogy valami baj legyen. Már annyira ki vagyok fáradva, hogy nem ébredek fel, ha mocorog. Sokszor a férjem ébreszt, hogy keresi a cicit a gyerek :D
2009. máj. 14. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!