Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak 10 hós babámmal,...

Mit csináljak 10 hós babámmal, hogy éjszaka aludjon?

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltam.Délután 3-4 órától nem hagyom aludni,így este fél 8-kor fürcsi,8-kor alvás már nagyon álmosan,mégis felkel 1-2 körül.megitatom nem elég,tápszert adok neki és ígyis csak 2 óra mulva alszik vissza.Melege nincs.Lehet,hogy nem elég tápláló már neki éjszakára a tápszer?200-230 ml eszik.Már csak este eszik tápszert.
2009. máj. 14. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:

próbáld meg etetni vele fürdés előtt valamit. majd fürdés és úgy a tápszer.

lehet hogy nem elég neki a tápszer. nem olyan laktató

2009. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én 16 hós fiam is eszik 1* éjszaka.Próbálj ki esti tápszert,ezek sűrűbbek és laktatóbbak vagy fürdés után főzeléket adni neki vacsorára,azok is jól eltelítik őket.
2009. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam,hogy 4 körül eszik tejpépet,azzal nem bír ki 3 órát.Ezért hatkor tápszer.Ami ugye a vacsora lenne,majd lefekvés előtt is megkínálom 9körül,és eszik is.Igaz nem mindig teljes mennyiséget(240 ml),de legalább nem sírdogál éjjelente,mert ez nálunk is probléma volt.Azóta nyugi van.
2009. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudni mi lehet a gond, de az én kislányom is csinálta, most le kellene kopognom, hogy egy ideje nem. Ő most lesz 11 hós, de 10 hónapos kora környékén nagyon sokszor felkelt éjjel és 2-3 órát fent volt. Én most 4 órakor adok neki tejpépet, negyed hét fél hét körül kiflit eszegetünk, vékonyan megkenve margarinnal. Aztán fél nyolckor fürdés és utána szopizik. Most ő egy ideje tényleg nem ébred fel éjjel. Lehet, hogy tényleg kevés nekik a tápszer, vagy a szopi elalváshoz, és már kell egy kis tápláló vacsora.
2009. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem próbáltál neki este főzeléket adni? én délután tejpépet adok neki 4-5 körül, este főzeléket vacsira és így jobban alszik éjszaka. van mikor még így is kel enni,de azt hiszem inkább megszokás nála. reggel kapja a napi egyszeri tápszert.
2009. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!