Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nalatok megy haza a Mikulas,...

Nalatok megy haza a Mikulas, esetlek beoltozik valaki a csaladban? Mennyi idos a baba?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
15 honapos a lanyunk. Nalunk ma jart a Mikulas, de nem igazan ertette, hogy mi van, csak megint kapott egy halom jatekot. Nem oltozott be senki. Talan jovore mar megerik a dologra, de most csak megijedt volna.
2011. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk tavaly is (1,5 éves volt) és idén is (2,5 éves) a papa öltözött be. Ma volt az ünnepség. Nagyon várta a gyerkőc, énekeltünk stb. Szépen mosolyogva illedelmesen megvárta, amíg mindent megkapott stb. Mikor elbúcsúztatjuk a Télapót akkor megszólal:


Jendes volt a papa megint téjapónak öltözött. Sok ajándékot kaptam, mejt jó kislány vagyok.


Hát köpni nyelni nem tudtunk annyira fuldokoltunk a nevetéstől. (a csajszi végig tudta, hogy a papa az! holott tényleg totál máshogy nézett ki másféle hangon szólt stb, eszünkbe sem jutott, hogy már tavaly is megismerte, pedig eléggé voltak rá utaló jelek és idén meg már várta :D) Egész este emlegette, hogy neki milyen jó papája van, mert az ő papája felvesz télapó ruhát. :D Hát majd kíváncsi vagyok mit szól a bölcsis Télapóhoz, mert ott a karbantartó bácsi öltözik be. Ahogy ismerem annak is meg fogja mondani a magáét.


Hát nem tudom, hogy jövőre is a papa legyen-e Télapó :) De ha a kicsi kéri akkor az lesz. Ezen ne múljon.

2011. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk volt tavaly a Télapó,olyan ember öltözött be akit a gyerekek nem ismernek.A kisebbik fiam akkor volt 1,5 éves nagyon félt tőle,ha csak a közelébe ment már sírt, a nagyobbik fiam akkor volt 4 éves kicsit megilletődött de azért szépen válaszolgatott a Télapó kérdéseire.Az idén is úgy lesz mint tavaly, a kisebbik fiamt már felkészítettem,hogy jönni fog megint a Télapó,mutogattam neki a tavalyi fényképeket is, most azt mondja nem fog félni tőle, nagyon kiváncsi leszek.

Tavaly előtt papa öltözött be Télapónak, de a nagyobbik fiam, már akkor is mondta ,hogy papa belebújt a Télapóba, úgyhogy tavaly már nem is próbálkoztunk úgyis fel ismerte volna.

2011. dec. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!