Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mika Péter nőgyogyász jó...

Mika Péter nőgyogyász jó orvos? Most Győrben rendel, de régen Pesten volt.

Figyelt kérdés
2008. máj. 16. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a honlapja nagyon szimpi volt, de csak egyszer voltam nála úgy a Liezen M-bn, hogy az én orvosom már elment, és hozzá küldtek be. Akkor nem voltam elájulva tőle, semmit nem csinált, mindenre azt mondta, hogy majd az én dokimmal megbeszélem, majd az én dokim megcsinálja...

Úgyhogy nem tudom, a saját betegeivel bizots másképp bánik. Én így kicsit csalódtam benne, de rosszat nem tudok mondani rá.

2008. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Jómagam csak pozitívan tudok nyilatkozni Mika Péterről. Velem nagyon kedves és körültekintő volt. Én egy precíz és mindenre odafigyelő orvost ismertem meg a személyében. Több éve szenvedek különböző nőgyógyászati panaszok miatt és ő volt az egyetlen, aki azt mondta járjunk a dolgok végére! De szerintem az a legfontosabb, hogy Te bízz az orvosodban, mert az már fél gyógyulás :) Én csak ajánlani tudom Neked!!! Nyugodt szívvel!!!

2008. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!