Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnál is ilyen "kedves" a...

Másnál is ilyen "kedves" a munkaügy v ez csak a klasszikus női rosszindulat?

Figyelt kérdés
Most megy a fiam bölcsibe, én meg vissza melózni. Rengeteg papírmunka, ide-oda rohangálás, h minden meglegyen, de velem mindig olyan lekezelő a munkaügy. Nem volt sose egy bűbáj a csaj, de most h kb félévente volt vele egy 10 perces ügyem végképp nemértem h miért olyan nagy probléma egy munkáltatói igazolás kitöltése. Pontosan előre kérte h mikor megyek, pedig a csajjal akihez mennék még nem is beszéltem, így elég nehéz bármit is ígérni, végülis ők dolgoznak egy épületben, én meg csak itthonról telefonálgatok. nem értem miért olyan nagy ügy kiállítani egy papírt h ott dolgozom, valahogy úgy érzem,azért munkaügy, mert ő foglalkozik a dolgozók dolgaival. Szépen kértem, tisztelettudóan (bár kétséges h egyáltalán megérdemli e) és még azon kezdett el szinte veszekedni, h már adtak ilyet. Szinte kikivánkozott belőlem, h köszönöm két diplomával én is meg tudok különböztetni két papírt egymástól, mellékesen a bölcsi kérte, külön. Nem tudom, lehet azért mert nincs gyereke és gondolja én meg unalmamba kérincsélek mindenféle papírt, mert már nem tudok mit kezdeni magammal....Veletek is van/volt ilyen? Tök rosszul esik!
2010. szept. 22. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ne essen rosszul, mert ez az ő hülyesége, semmi köze Hozzád. Amikor én végleg nem bírom cérnával az ilyen hozzáállást, akkor szoktam megkérdezni, nagyin éles hangon: "elnézést, van valami problémád?" És mosolyogj hozzá. Tuti. Tényleg ő csak egy munkaügyis, aki úgy érzi, kevéssé van megtisztelve és játssza az eszét. Ne is törődj vele. A lényeg, hogy ne lássa, hogy bosszant Téged, mert azt szeretik.
2010. szept. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, egyébként ő a ráadásul a munkaügy vezetője, hát tuti h ő valakinek a valakije, ilyen stílussal nem tudom, h hol marad meg az ember
2010. szept. 22. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az OTP-ben van egy ilyen csaj, kb. 10 évvel fiatalabb nálam. Tavaly intéztük a szoc.polt, és mindig hozzá irányítottak. Általában a férjem ment be, néha én is, de mindig, kivétel nélkül bunkón, lekezelően bánt, beszélt velünk. Mi nem adtunk rá okot, értelmesen kitöltöttünk minden papírt, figyeltünk a határidőkre. Valahogy talán nem voltunk neki szimpatikusak, de mindig gyomorideggel mentem, legszívesebben panaszt tettem volna:( De nyeltem egyet, és mindig megbeszéltük a férjemmel, hogy egy kis bunkó a nő, nem tehet róla:/
2010. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez a nőci meg egy 10-essel idősebb nálam, nekem is gyomorideg jön elő, ha kérnem kell tőle valamit. már hallottam a cégnél, h másnak se túl szimpi, de valahogy egyedül a főnököm mert vele konfliktusba kerülni, mindenki csak vigyorog, összeszorított foggal és kb oké hülye vagyok csak add már ide azt a papírt! sajnos ezekkel az emberekkel nem lehet, nem is érdemes mit tenni, mondhatni elég baj nekik h ilyenek!
2010. szept. 22. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Számomra is talány, hogy az ilyeneket hogyhogy nem rúgják ki, sőt hogyan csinálnak karriert. Hiszen szinte senki sem kedveli őket a cégnél. Nálunk is volt/van egy csomó ilyen, nőből több, de férfi is akad, kortól függetlenül. Bár lehet hogy ezek "lefelé taposnak, felfelé nyalnak" típusúak. És mindenki kerüli velük a konfliktust, naná, ki szeret balhézni a munkahelyén? Amikor ezekre gondolok nagyon nem hiányzik a munka, de hát muszáj lesz. Kitartás Neked, remélhetőleg ha munkába álltál már nem lesz sok kapcsolatod a hölgyeménnyel.
2010. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, minimális kapcsolatra törekszem, inkább nem tőle kérdezem a dolgokat, hanem mondjuk más munkaügyestől.....de mondhatni kikerülhetetlen a hölgyemény hisz azért szép kis bürokráciában élünk, mindenhez papír, igazolás....igazolás igazolása....ő meg vágja a pofát....csak elmegy egyszer ő is babázni!
2010. szept. 22. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!