Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te miert vagy buszke a gyereke...

Te miert vagy buszke a gyerekedre? (pozitiv dicsekves, rosszindulat nelkul legyszi)

Figyelt kérdés
aprosagtol a nagy dolgokig irhatjatok, kis jokedvcsinalokent :)
2011. dec. 5. 12:37
1 2 3
 21/24 xStefix ***** válasza:
95%

Mert hősiesen végigcsinálta anno a Dévényes tornaórákat. Pedig több mint 1 évig jártunk, heti egyszer 60 percet és jól "megkínozták" mindig. Ordítani ugyan ordított, de nagyon ügyes volt és meg is lett az eredménye.

Egyébként pedig mindazért, amilyen ő maga. Nem tökéletes, nem előzi meg semmiben a kortársait, sőt, sok mindenben épp le van maradva, de a mi vérünk és (mint mindenki más) ő is egyedi lény.

Najó, csak egy kis hiúság: mert a többség szerint nagyon szép kislány. Örülök is neki, hogy az apjára ütött, nem rám. :)

2011. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
77%

Mert akárhányszor emberek közé megyünk, mindig odáig vannak érte, hogy mennyire gyönyörű.

Legutóbb pedig azért, mert megevett már egy egész almát :)

2011. dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
77%

Mennyi ügyes, okos gyerkőc van itt :) Mindenki büszke lehet a sajátjára...irigyekkel meg nem kell foglalkozni....

Én is büszke vagyok 22 hónaposomra nagyon-nagyon, mert imád meg az apját is és ezt minden nap el is mondja (mostanában a Télapót is hozzá teszi XD)

Mert nagyon okos, úgy beszél mint egy 4 éves az egyik ismerős óvónénivel találkoztunk a múltkor és tényleg azt hitte, hogy januártól oviba megy :) az ilyenek mindig úgy melengetik a szívemet :) Mert mindent megért, szereti a könyveket, meséket. Egyedül eszik, iszik (pohárból), kedves mindenkivel, okosan válaszol, ha kérdezik, köszön.

Verseket mond és kéri, hogy olvassak neki sokat. Fúúú annyi minden van amiért imádom, és hihetetlenül büszke vagyok rá. Ő a mi szerelmünk gyümölcse és teljes lett az életünk vele.... :)

2011. dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
77%
Mert 2 évesen olyan fantáziája van hogy sok felnőtt megirigyelné, mert olyan édesen rámnéz, két keze közéveszi az arcomat és azt mondja: "anya aranyos vagy, szeretlek". És még rengeteg mindenért de már most elérzékenyültem:-)
2011. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!