Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te miert vagy buszke a gyereke...

Te miert vagy buszke a gyerekedre? (pozitiv dicsekves, rosszindulat nelkul legyszi)

Figyelt kérdés
aprosagtol a nagy dolgokig irhatjatok, kis jokedvcsinalokent :)
2011. dec. 5. 12:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%

Na gyorsan felpontoztam a lepontozottat, mert olyan jó, hogy a gyerkőcök ilyen okosak. Hihetetlen dolgokat tudnak művelni, én meg csak állok és csodálkozok.

Unokaöcsémre 4 évesen voltam nagyon büszke, mert romokban heverő önbizalmamat visszaadta. Azt mondta, hogy "Tudod, tegnap nagyon szép voltál". Néztem rá: "De édes vagy, de miért mondod?". Mire ő: "Nem tudom, szép vagy és punktum." :)

Hát imádom a gyerekeket!

2011. dec. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

en szeretem a zold szinttehat azt nyomkodom!


nem tudom egyesek meg akkor is irigykednek ha pont felhivtam a figyelmuket netegyek :) lehet ok nem tudnak olvasni, bocs


koszi a valaszokat es igazan buszkeke lehetunk a porontyainkra!

2011. dec. 5. 13:54
 13/24 anonim ***** válasza:
81%
Én MA azért vagyok büszke a nagylányomra, mert ma volt az első napja az óvodában :) :)
2011. dec. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%
Azért mert másfél kilós koraszülött volt és 8 hónap alatt behozta a lemaradását. Igazi hős! :-)
2011. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
69%

Kisfiam(igaz ő már nem baba 2,5éves) szobatiszta, csillogó barna szemekkel, édesen dumál, nagyon eszes, kis égedelem. Kedvenc gyerekszájam tőle: "anya okos, szép..."

Csajosom 10,5hónapos: mert nagyon okos értelmes teremtés, hogy nagyon ügyesen gyorsan fejlődik.


Együtt: mert édes a puszijuk:)

2011. dec. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
74%

:DDDD komolyan ezért pontozta le valaki a válaszomat, mert a lányom angolul is tud énekelni? :DDDD


jaj ez nagyon mókás! Akár 0%-ra is le lehet pontozni, attól nekem még egy nagyon okos, imádni való kislányom lesz, Te meg egy irigy dög maradsz! :DDD


Kedves másik MacDonaldoska: felpontoztalak;) szerintem nagyon fontos, hogy a kisgyerekek minél előbb megtanuljanak egy használható idegen nyelvet, ezért is jár már 2 éves kora óta Helen Doron foglalkozásra:)

2011. dec. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
67%
14-es válasz: ez nagyon cuki!!!!! :)))
2011. dec. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Hat lanyok sok ma az ingerult anyuka a gyakorin :)))
2011. dec. 5. 14:50
 19/24 A kérdező kommentje:

Egy ossznepigyakoris talakozon akar ossze is verekednenek azok a naaagy lepontozok?

Meg szerencse hogy kerdest nem lehet lepontozni :P


csak pozitivan!

2011. dec. 5. 14:52
 20/24 anonim ***** válasza:
80%

Kislányunk 2 éves,4 hónapos.

Én ezekért (is) vagyok rá büszke:

-mert korához képest mindenki idősebbnek nézi..

-mert nagyjából már szót fogad.. :)

-mert szól ha kakilni kell,és megyünk a bilire

-mert délután egyedül alszik el

-mert nagyon ügyesen ugrál

-mert olyan nagyon önálló nagylány már néha.. :)

-mert segít nekem, mikor apának szenvicseket csinálok,meg bepakolja őket a zacsiba :)

-mert már mást is megiszik,mint a vízet.. :)

-mert nem önző,mint egy ismerős kiscsajszi

-mert nem hisztizik mindenért...

-mert ha nagyon szeretne valamit,akkor szépen kéri azt :)

-mert nagyon aranyos kis bújós cica

-mert mikor megyünk babaklubba,akkor elpakolja velem együtt a játékokat,mikor már nem játszunk vele,és csak azután megyünk mással játszani

-mert szépen fejlődik minden téren :)

-mert mindíg segít sütit csinálni,meg főzni.. :)

Na most hirtelen ennyi jutott az eszembe,de még tuti lenne egy csomó minden,amiért büszke vagyok rá... :)

2011. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!