Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik volt az az időszak a...

Melyik volt az az időszak a babátoknál, amikor a legtöbb türelemre volt szükségetek?

Figyelt kérdés
Az enyém 7 hónapos, ülni még nem tud, állandóan kézben lenne, a járókában ordít, éjszaka és nappal is keveset alszik. Szóval nagyon nehéz most vele. Ugye ennél már csak könnyebb lesz később?
2011. dec. 6. 15:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jó sok minden volt, amitől úgy gondoltam, hogy hihetetlen birka türelemnek kell eluralkodnia rajtam. Téptem volna a hajam és sírtam volna látástól - vakulásig .. de ezek mind eltörpülnek amellett, hogy élet-halál harc között volt születésénél. Nekem ilyenkor ez ad erőt hozzá.

Most 5 hónapos és egy tündér. Semmiért nem cserélném el és minden ami történik egy csoda. Akár 3 órán át altatom, akár a fogai jönnek egyszerre.


Az élet ilyen. A legerősebb és legszelídebb, az ember. Annak is az egyik alfaja a NŐ. Minket így terveztek, így raktak össze. Hiszen nincs is jobb érzés, mint ha az édesanya átölel, megpuszil, simogat, etc..

2011. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Eddig az első 3 hónap a hasfájás miatt. Hihetetlen, hogy mennyit sírt. De az idő már megszépítette ezt az időszakot :)
2011. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
8-9 hónapos korában, még nem tudott kúszni-mászni, de állandóan ment volna valahova, vagy azt igényelte, hogy szórakoztassam
2011. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Most és az elmúlt 2 hónap.16 hónapos és borzasztó hisztis sokszor.Néha már nincs elég türelmem.
2011. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!