Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babának a doki sima...

4 hónapos babának a doki sima tápszert irt fel és ne HA-t. Nem lesz tőle baja?

Figyelt kérdés
1 hónapja ritkán kap tápszer pótlást,mert betegség miatt visszacsökkent a tejem.Mostmár csak szopizik,de ritkán még kér és ilyenkor kap pótlást,de olyan 30-40 ml iszik csak meg ilyenkor.BEBA HA-t kapott eddig,de most sima BEBA 1-et irt a doki.adhatom neki azt is?
2009. máj. 15. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz baja tőle.
2009. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A HA-s tápszert azok a babák kapják, akiknek a szülei egyike v. mindkettő allergiás pl. parlagfűre v. másra. Nem törvényszerű, hogy a gyerek is az lesz, csak esélye lehet rá. Mivel én allergiás vagyok, ezért az én lányomnak is ezt írták fel mindig. Kapott már nem HA-s tápszert, és nem lett tőle semmi baja. Szerintem egy kicsit ebben is benne van a pénzhajhászás, mivel ezek a tápszerek jóval drágábbak, még ha fel van írva akkor is. Nyugodtan próbáld ki a nem HA-st!
2009. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz tőle. Az enyémnek már újszülött korában nem HA-sat írt fel a gyerekorvos arra az esetre, ha szükség lenne rá, 4 hónapos volt kb. amikor tápszeres lett és azt kapta. A BEBA 1-re is az van írva, hogy születéstől kezdve, szóval nyugodtan adhatod neki. Szerintem amúgy sem vezet jóra, hogy mostanában minden doki boldog boldogtalannak HA tápszert ír fel, sokszor ok nélkül.
2009. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi,megnyugtatattok.A párom alergiás,és neki is volt már egy kis ekcémás elváltozás a bőrén.Hála keveset kap belőle,remélem nem lesz tőle semmi baja.Én nem tudtam még,hogy melyik tápszer mennyibe kerül mert eddig csak ezt ez egy dobozt kapta,és ez a HA-s tápi csak vész esetére lett véve.és tényleg drága,ez a sima csak 800 ft volt,csodálkoztam is.

Jó babázást nektek.

2009. máj. 15. 13:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Függ a kiszereléstől. A lányom heti 1 dobozzal vág be a 800 grammos Mildibé HA2-ből, ami felírva 2200 Ft:(
2009. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!