Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszi meg? Miért...

Miért nem eszi meg? Miért csinálja ezt? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
6 hónapos a fiam, 1 hónapja hozzátáplálom, egyébként anyatejes. Szereti az új ízeket, könnyen "befogadja". Eddig üvegeset kapott, mert olyan kis adagot amit evett nem tudtam pépesíteni. Most már viszont én csinálom neki. Ma almát csináltam barackkal, de az alma több volt benne. Pépes volt, de gondolom az almától "szálkás". Amíg evett előfordult, hogy öklendezett tőle. Miért? Tegnap zöldség pépet csináltam neki, annál nem csinálta ezt. Amikor almát eszik, akkor mindig ez van. Lehet, hogy az alma a gond?
2011. dec. 11. 10:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát rájöttünk, hogy nem a darabossal volt a baj, hanem az almával. Nem szereti. A körtét megette darabosan. :) De azért köszi!
2011. dec. 12. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!