Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírtok 11 hó körüli...

Hogy bírtok 11 hó körüli babátokkal?

Figyelt kérdés

Lányom 11 hós, és néha nagyon leszív idegileg.... Minden etetés egy harc, forgolódik, kimászik a székből, nem eszik rendesen. Egész nap mutogat, teljesen mindegy, mit adok neki, mindig valami más kell. Ha nem kapja meg, hisztizik.Már a pelenkázásra is rá kell készülni, az is harc...

Amúgy meg nem is szólhatok semmit mert jó gyerek, különösebben nincs vele gond, csak a fejlődéssel járó "sajátosságok" boldogítanak nap mint nap.

Ti hogy vagytok?


2009. máj. 16. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Miért mit hittél, mi lesz? Úgy gondoltad, hogy úgy fog viselkedni, mint egy játékbaba?!
2009. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Még csak tíz hós de ugyanígy vagyunk mi is.

Most még csak áll egy helyben ,kicsit elengedi a tárgyat,amibe kapaszkodik,meg lépeget kapaszkodva,de egyedül nem megy neki,előre félek mi lesz akkor.

Nálunk is harc az etetés,főleg ha van körülöttünk valaki,akkor folyton arra vagy a zajra figyel,forog-pörög,kanalat ki akarja venni a kezemből,sokszor minden maszatos,csak az előke tiszta:-)

Fárasztó,dehát mit tudunk tenni,most legalább többet tudunk a levegőn lenni,ott egy kicsit nyugodtabb,nézelődik a babakocsiból.

2009. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 12 hós,de nem mondhatom,h nehéz vele.A pelenkázást simán hagyja,amint meghallja,h a kajáját melegítem,már mutat az etetőszék felé,és simán hagyja,h megetessem.Nagyon jól elmászkál(négykézláb)az egész házban,a mosógépet pl.fél órát is képes nézni,miközben mos.Mindig talál vmi játékot,amivel elvan.Ha álmos dörzsöli a szemét,és megy a szoba felé.Lehet,h szerencsém van,de még nem is hisztizett úgy igazán(persze akarata van neki is)
2009. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De mázlista vagy!! De tényleg! Az én lányom 13 hónapos és detto olyan a helyzet mint a kérdezőnél. Néha totál kivagyok. Persze megzabálom, de kivagyok... csak elmúlik valamikor :)
2009. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az en fiam detto, de mar elmult egy eves, lassan megszokom. sosem jarokazott, szabadon garazdalkodik itthon, honapok ota szaladgal es mindig talal maganak valami erdekeset es veszelyeset, persze olyat, ami nekunk az apjaval eszunkbe sem jutna:)a lakas egyik feleben osszepakolok, o kipakol a masikban...ez van, nem lehetunk allandoan a sarkukban. ha nagyon rossz napom van, hagyom a pakolast es megcsinalok mindent, amikor alszik. legalabb nem kell duplan dolgoznom. aztan mikor atolel es hozzambujik, el tudom felejteni, hogy milyen csintalan:)
2009. máj. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem is a pakolással van a gond, azon már túl vagyok, hogy sosem lesz rend.

Hanem az, hogy sosem lehet nyugodtan enni, vagy nyugodtan öltözni, vagy mindig ordítania kell, amíg én öltözöm... Ezek jobban kiborítanak...

Köszi, bíztassatok még:-))

2009. máj. 17. 15:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

:) Akkor én már nem teszem fel ezt a kérdést... a lányom 10 hónapos, és maga az ördög...! Egggggész nap nyafog, semmi sem jó, sikítozik, ordibál, sír, folyamatosan a nyomomban jár, alig tudok tőle csinálni valamit (nyugodtan), estére már cafatokban lógnag az idegeim. Persze körülöttem minden gyerek "mintagyerek", már kezdtem megijedni, hogy a lányommal van a gond... de akkor ezek szerint ez "nóórmális"! :) Így hát én is csak kitartást tudok javasolni, és biztosítalak az együttérzésemről! ;)

Mondjuk a hisztivel nem igazán tudok mit csinálni, erre szeretnék ötleteket kapni! Köszönöm!

2009. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kitűnő könyveket lehet kapni a hiszti kezelésével kapcsolatban. Én kiolvastam a fél városi könyvtárat. Nincs is gond a lányommal!
2009. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az enyém (tís és fél hós), nem hisztis, de iszonyatosan mozgékony. Egy peluscsere kb negyedórás buli. Mndenhonnan kimászik, babakocsik, etetőszék, akárhogy becsatolom, kikecmereg. Egyszer kiesett az etetőszékből, azóta nem merem egyetlen másodperce sem otthagyni, csak a földön. Estére már el vagyok fáradva, de egy ennivaló kis tündér. Többnyire hordozókendőben "lakik", sokszor úgy főzök vagy teregetek stb. hogy ott a hátamon.
2009. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!