Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alszik/altatjátok el...

Hogy alszik/altatjátok el egyéves babátokat?

Figyelt kérdés

Csak nálunk van az hogy bent kell lenni és simogatni, vagy egyszerűen csak bent várni vele míg elalszik? Ez max negyed óra, de ha kijövök, akkor borzalmas sírásba vagy inkább üvöltésbe kezd nagyjából a végtelenségig. Mindenki csak leteszi, megfogja a játékát a pici és alszik? Már minden módszert próbáltam a felvesz megnyugtat letesztől , a sírni hagyástól a ringatásig.

Valahogy nálunk nem megy a beteszem, elköszönök és ő szépen elalszik rendszer.


2011. dec. 12. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:

és miért baj ez?


nálunk leteszem délben is meg este is (habár ott tejci után) és alszik, nincs kedvenc plüss. de mi ehhez szoktattuk, mikor kicsi volt és tejcin elaludt rögtön kijöttem. biztos volt olyan hogy elkezdett sírni, de akkor hagytam max 5 percet és aludt, de szerintem az is max nyüszögés volt, mert ordítani nem hagynám.


szerintem majd válatozik ez, ne ringasd, az sokkal rosszabb, ne nyugtasd, maradjon így minden ahogy van. 15 percet szánj rá.

2011. dec. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
:) szerintem örülj neki, tök jól alszik el. Az én fiam altatását elrontottuk és már nem tudjuk visszacsinálni, ő csak ringatva alszik el :( ráadásul csak nálam. Azért ezt a 11 kilót ringatni nem könnyű, legalább neked nem kell tartani :) Amúgy én/mi is megpróbáltunk mindent már, hogy könnyebben menjen, de nem jött be semmi se a felvesz, letesz, se a sírni hagyás, se a víz adás, valahol régen a hasfájósság idején eltoltuk, most meg így jártunk. Amúgy ő 1 éves.
2011. dec. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Este 8-kor beviszem a szobába(félhomályba),etetés közben(tápszer)elalszik a kezemben,és aztán berakom a kiságyba,ritkán van az,hogy felébred ahogy beteszem,és elkezd sírni,akkor visszamegyek hozzá de nem veszem ki,ő feláll én visszafektetem,és ez megy 5-10 percig. Semmi kép ne vedd ki!

23.-án lesz 1 éves!

2011. dec. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!