Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája magától...

Akinek a babája magától szokott le a ciciről, azoknál hogy kezdődött? Mert most 5 hónapos fiam, egy kicsit mindig szopizik, aztán elfordul és nem kell neki tovább. Nem sír, olyan mint aki jól lakott pedig csak 2-3 kortyot ivott.

Figyelt kérdés

Éjszaka viszont még legalább kétszer kel szopizni

Eddig napi kétszer kapott pótlást, reggel és este, viszont most szinte egész nap azz eszi, mert nem szeretném ha éhes lenne. Így most elkezdjük a hozzátáplálást.


2009. máj. 16. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk félévesen úgy h eltolta magától és nem akarta bevenni a cicit. Próbálkoztam egy hétig aztán rájöttem h ez végleges.
2009. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a hozzátáplálás elkezdése után kb. két héttel már délben nen akart szopizni, aztán a délutáni két etetést utasította el, majd végül az estit. Legtovább az éjszakai szoptatások maradtak meg, de akkor meg félálomban nem volt hajlandó rendesen enni, pár korty után elaludt, és óránként kelt. Mivel emiatt reggelente nyűgösen, fáradtan ébredt, éjszaka inkább tápszert adtam, és ezzel megoldódott a dolog. Szóval ő kezdeményezte az elválasztás 6 és fél hónaposan, és 8 és fél hónapos korára meg is történt.
2009. máj. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csúcs! Nekem egy éves, és sírva követeli a cicit napi 5-ször.
2009. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindkét gyermekem egyik nap még vadul szopizott másik nap pedig elfordult,nem kérte!
2009. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!