Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Főiskolára járó anyukák, hogy...

Főiskolára járó anyukák, hogy oldjátok meg a szoptatást?

Figyelt kérdés
Szombatonként kellene suliba mennem, gondoltam majd lefejek előtte annyit,hogy aznap a férjem üvegből megetesse a babát. van,aki így csinálja? hány nap alatt jön össze az a plusz,aznapi adag? cumisüvegből vagy pohárból adjam?
2011. dec. 13. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem kicsit más a helyzetem én nappalis vagyok,egyénis,és már nem szoptatok,de a kicsi születése után egy hónappal mentem vizsgázni,és akkor minden alkalommal lefejtem kb 3-4 étkezésre eleget,hogy tudjon enni,még távol vagyok
2011. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik barátom felesége jár szombatonként suliba, ők úgy oldják meg a szoptatást, hogy a barátom is elmegy velük, és amíg az órák vannak, egy közeli teremben van a kicsivel (amíg jó idő volt, az egyetem parkjában sétáltatta), ahová az anyuka átmegy szoptatni, ha éhes a gyerek.
2011. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok, februártól megyek vissza. Nekem akkor lesz 5 hónapos, úgyhogy akkor kezdjük a hozzátáplálást is. Mivel nincs valami sok tejem, ezért én minden etetés után fejek, ami összejön elteszem a fagyasztóba már most, úgyis eláll 3 hónapig. De szerintem az elején még nem fogok tudni bemenni mindig, sokszor csak cicin akar elaludni, stb.. Gondolom, jobban be tudok majd járni, ha már 2 étkezésre eszik gyümölcsöt, főzeléket.
2011. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, én cumisüvegből adom neki, ha kell pótolni.
2011. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1.vagyok én is cumisüvegből adtam
2011. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Én még azon gondolkoztam, hogy ha egész nap bent leszek, akkor fejni is kell, azt hogy oldom meg? A mosdóban, szünetekben? És ha sikerül, azt ki kell önteni? Mert hűtőbe tenni, sterilizálni nincs lehetőség...
2011. dec. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xStefix ***** válasza:

Én majd a kicsi mellett fogok (tovább) suliba járni, 3 hónapos lesz, mire kezdődik. Estin és egyéni tanrenddel, ha megkapom.

Csak akkor megyek be órára, ha nagyon muszáj és meglátom, mire lesz majd szükség. Ha meg tudjuk oldani, lehet, hogy nálunk is behozza apa vagy akár én is beülök vele órára, ha olyan van. Egyébként a mamáéknál lesznek, amíg én suliban. Ha kell, majd igyekszem neki fejni, de én először inkább pohárból fogok pótolni. Üvegből csak akkor, ha már nagyobb lesz és nem zavarja meg.

2011. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!