Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzási fájdalom?

Fogzási fájdalom?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet sír fel és nyöszörög az 5 hónapos lányom éjszaka. Eddig semmi baj nem volt az éjszakával, most pedig 5-6× megyünk be hozzá. Van, hogy csak berakom a cumit és megnyugszik, de van, hogy akkor sem.

Mit tudnék tenni azért, hogy ne fájjon neki?! Vannak erre praktikák?!


2011. dec. 14. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nurofent lehet rá 1x 1x adni. Emellett van rengeteg fogzáskönnyítő, hűsítő zselé is, próbálkozz.
2011. dec. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem nurofennel kezdenék! Fogzáskönnyítő zselé, homeopátiás bogyó( chamomilla), kúp (viburcol). A legvégső esetben nyúltam mindig fájdalomcsillapítóhoz.
2011. dec. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a Dentinox gél nagyon bevált,ha nem segített az,hogy csak berakom a cumit,akkor bekentem az ínyét,és már aludt is reggelig!

Próbáld ki,segíteni fog!

2011. dec. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is Dentonoxot használunk, de ott van pl a Dologél is. Vagy egy sokkal egyszerűbb megoldás amit régen is alkalmaztak, nekünk jobb volt mindennél a sósborszesz. Van alkoholtartalma, de már semmi nem segített és tettem egy picit egy vattakorongra, végighúztam az ínyén, cumi be és alvás volt. Jól zsibbaszt.
2011. dec. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a Dologél használom a kisfiamnál, mert csak gyógynövényt tartalmaz, korlátlanul használható. Úgy tudom a Dentinoxot csak 3x lehet használni egy nap. Kisfiam 4 hónapos és épp tegnap bújt ki az első 2 foga.
2011. dec. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Dentinoxot használunk, de őt ez meg se 'hatja'. Konkrétan ha bekenem vele, akkor rám néz és elkezd röhögni, mintha kiröhögne, hogy: 'Anya, ezt komolyan gondoltad?!'

Homeopátiás dolgok nekünk nem sokat hatottak más okból kifolyólag sem. Így nem hiszem, hogy pont a fogánál alakítana valamit. Nekem az csak pénzkidobás volt ... :/

2011. dec. 14. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!