Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is sír fürdés után a...

Másnak is sír fürdés után a kisbabája? Vagy csak nekem ilyen nehéz ügy ez? Minden egyes fürdetés után megy a sírás, az öltöztetés egyenes katasztrófa. Vagy éhes vagy álmos. Valahogy sose jön össze, hogy jó legyen. Valamit én rontok el? (6hónapos)

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 17:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

...és ha 1 órával eltolod a délutáni alvást? - úgy sem bírná ki estig?


Picit légy rugalmasabb! Ne bolondulj bele, kísérletezz!

2011. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Próbálok én rugalmas lenni...olyan kiváncsi vagyok, hogyan csinálják mások...annyira szerencsétlen vagyok, hogy nekem még ez sem megy:(
2011. dec. 15. 15:35
 23/29 A kérdező kommentje:
Próbáltam korábban altatni, de persze nem alszik olyankor. Egyszerűen nem tudom, hogyan kellene csinálnom.
2011. dec. 15. 15:36
 24/29 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem alszik korábban, ha ragaszkodsz a 18 órási alvásához...
2011. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
16 órakkor tudnám még lefektetni...vagy Te mire gondolsz?
2011. dec. 15. 19:34
 26/29 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a nő is azt javasolja, hogy du. 4 után már ne nagyon rakjuk le aludni a babát.

2011. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

25 fokra én azt hittem, hogy fürdéskor van annyi. :)

Nem akarna még pancsolni? Mikor sír? Amikor kiveszed, vagy a pelenkázón öltözés közben? Figyi, ez az alvás rövid időn belül kimarad, ha már most is van, hogy nem alszik 18 körül. Szerintem alvást eltolni nem lehet, legalábbis nekem soha nem sikerült. Amikor aludni akart, akkor aludt a kisfiam, nem megy parancsszóra.

Nem rontasz el semmit, lazíts! Vannak ilyen dolgaik és idővel megoldódik minden. Valami kis fürdősjátéka nincs, amivel el tudnád terelni a figyelmét, vagy valami zene, vagy akármi trükk?

Én írtam már neked egyébként. Nálunk úgy volt, hogy a 18 óra körüli evése után fürdettem, mert utána hosszabbat aludt és volt, hogy az elején 9 után ébredt "fürdeni". Evés után fürdettem, aztán kis játék és alvás. Persze ahogy nőtt, a fürdést már kicsit ki tudtuk tolni és fél7-7 között fürdött, most majd 2 évesen meg 7 után kicsivel fürdik, előtte vacsi és még elalvás előtt tápszert iszik.

2011. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó,nem lehet altatni parancsszóra:-) Elkeztem 7-kor fürdetni, mert reggel nem 6-kor ébredt hanem 7-kor. Nem aludt már délután 17-18-ig, így nem is volt nehéz, bár így is sírt:-) Próbáltam korábban fürdetni, ahogy te is írtad, de nálunk nem vált be, mert teljesen megzavarodott.

Mindegy...biztos el fog múlni.

Lazítsak, könnyű azt mondani, de megpróbálok:-) Köszi:-)

2011. dec. 17. 08:24
 29/29 Nyerges Zoltán05 válasza:
Mindig ugyanakkor nem jó fürdetni, hozzászokik és ha valahol úton vagytok akkor nem lehet majd bírni vele
2018. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!