Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is sír fürdés után a...

Másnak is sír fürdés után a kisbabája? Vagy csak nekem ilyen nehéz ügy ez? Minden egyes fürdetés után megy a sírás, az öltöztetés egyenes katasztrófa. Vagy éhes vagy álmos. Valahogy sose jön össze, hogy jó legyen. Valamit én rontok el? (6hónapos)

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 17:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Azért mert Te nem fázol ruhában, ő azért még fázhat.
2011. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
türelmetlen azért sír,mert nem jól jön ki vagy a kaja vagy az alvás.kivancsi volnek a napirendetekre,ha nem baj.valamit en tolok el csak nem tudom mit.
2011. dec. 14. 20:21
 13/29 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy 7-kor fürdeted!
2011. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hó a babám és minden este megy a műsor.A védőnő azt mondta ez azért van, mert a baba tudja hogy fürdés után kaja van és türelmetlen. Annó még az elején azt tanácsolta fürdessük napközben és étkezés után, de mindig ugyan akkor, de sajnos az én pici fiamnál már késő volt átszoktatni. Így maradtunk az esti műsoros fürdetésnél. Ha van segítséged, kérd meg, hogy amíg öltözteted foglalja le valamivel, vagy Te bohóckodj neki. Én mindenféle lökött hangokat adok ki meg énekelek furcsa hangokon vagy a kezébe adok valamit amivel eltötyörészik fél percig. :D De van hogy semmi nem használ és ilyenkor csak sír és kapálózik míg a kajás cumit a szájába nem nyomom.
2011. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Hátha te biztos vagy abban,hogy az éhség és fáradság miatt sír akkor miért nem fürdettek előbb!Az én fiamnál is ugyanez volt mígnem előrébb tettük a fürdetést ami este 7 óra volt!

Leírnád a napirendeteket???Akkor lehet jobban tudok segíteni!

A mi napirendünk így nézett ki 6 hósan!

reggel fél 8-8 kelés

délelött 10 alvás kb 1,5 óra

délután 2 óra körül alvás szintén kb 1,5 óra

majd még késő délután ha babakocsiztunk a városban akkor szundízott egy 20 percet de ha otthon voltunk akkor már inkább játszott alvás helyett,na ilyenkor természetesen nem ragaszkodtam a pontos időben fürdetéshez hanem ilyenkor előrébb hoztam mivel már fáradt volt!

Kb 6,5-7 hósan hagyta el végleg a napi 3x-i alvást!

nem lehet,hogy nállatok is ez lehet???

2011. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
25 fok van...azt hiszem másodszor írom le, szóval kétlem, hogy 25 fokban, (PLUSZ hősugárzó fürdetéskor, simán van 27 fok) fázna:-)
2011. dec. 15. 09:15
 17/29 A kérdező kommentje:

Igen, a napirenddel van baj...de hiába hoztam előrébb a fürdetést valami így sem stimmel.

Leírom.

6-6:30 ébredés, rögtön eszik, játszás, alvás

9-9:30 evés, játszás, alvás (nem mindig)

12-13 evés, játszás, alvás

15-16 evés, játszás alvás nem mindig

18- ideális esetben alvás után, eszik játszik fürdetésig, ami 19:30-20 óra felé van.

Ha a fürdetést 7-re teszem, akkor nem vacsorázik, mert ugye nem olyan régen evett. Ami azért rossz, mert akkor felébred éjjel.

Ha marad a fél 8-as fürdetés, akkor meg sír, mert már fáradt amennyiben nem aludt 17-18-ig. De ugye nem mindig alszik.

Szóval ez van...és én nem tudom, hogyan kellene csinálnom.

2011. dec. 15. 09:38
 18/29 anonim ***** válasza:

20:38 vagyok.


Nekem soknak tűnik a nappali alvás... Én kihagynám a 18 órási alvást, és 7-kor fürdetném.

Persze ezt könnyű innen írni, mert minden baba más.

Fiam ebben a korban 2-szer aludt (délelőtt, délután).

2011. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Oké, hogy kihagynád, akár ki is maradhatna abban az esetben ha tudnám fürdetni 7-kor. De nem tudom, mert akkor max.19:30-kor kapná a tápszert vacsir, akkor meg még nem éhes, mert ugye 18-kor evett, alig telt el másfél óra a két étkezés között. Próbáltam, hogy 18-kor kevesebbet kap enni, de nem működik.
2011. dec. 15. 13:48
 20/29 A kérdező kommentje:

Ha kihagyom a 17 óra alvást, akkor a legrosszabb. Ugyanis alszim délután 14:30 vagy 15 óráig, és 19-ig 4 órát kellene ébren lennie, ami képtelenség. Nem tud annyit ébren lenni még. Azért kellene altatnom 17-18-ig.

Áááá...seghogy sem jó. Bele fogok bolondulni.

2011. dec. 15. 14:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!