Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beveszik délelőttre bölcsibe...

Beveszik délelőttre bölcsibe a két éves gyermekét annak az anyukának, aki a fél éves kistesókkal (ikrek) van otthon?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem tudom

de én biztosan nem adnám be

2011. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nem,de gondolom attól is függ,mekkora telítettséggel működik a bölcsi.
2011. dec. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én úgy tudom nem és mintha az rémlene hogy ha bölcsis a baba a gyed sem jár. de nem 100%
2011. dec. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha (dupla) gyes jár az anyukának,akkor az is kizáró ok?
2011. dec. 14. 19:05
 5/11 anonim ***** válasza:
bocs, most látom 2 éves a nagyobb, akkor már utána amúgy sem jár gyed.
2011. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem.
2011. dec. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a bölcsit kérdezném meg a helyedben ők tudnak biztosat mondani.
2011. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

pont most olvastam erről. ikrek esetében a nagyot beveszik, de kérvényt kell írni, hogy "egyéb ok miatt" nem tudod ellátni a nagyot. hülyén hangzik, de erre lehet hivatkozni, hogy a picik mellett nem jut elég időd rá, nem tudod gyerektársaságba hordani.


viszont gondold át, hogy tényleg ezt akarod-e.

egyrészt (pont most kezdte a 2 évesem a bölcsit, így látom) pár hét után már nem olyan buli a bölcsi, kicsi még ahhoz, hogy másokkal játsszon és idegen gondozónénik szólnak rá, nevelik, sőt gyakran idő sincs rá, hogy mondókázzanak, énekeljenek a kicsiknek mert gyakorlatilag sorba pisiltetnek-itatnak, orrot törölnek, stb.

a másik, hogy egy kicsitől veszed el esetleg a helyet akik nagyon rossz anyagi körülmények között élnek és anyának vissza kéne menni dolgozni de nincs hely.

nehéz döntés, nem is azért írtam le, hogy ítélkezzek csak tényleg gondoljátok át, jó lenne-e :)

2011. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
előző vagyok, bocs de az lemaradt, hogy amint bekerül a bölcsibe, elkezdi összenyalni a bacikat, így hetente lesz beteg és a picik is elkaphatják :(
2011. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Barátnőmét ugyan ebben a szituban nem vették fel Újpesten.
2011. dec. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!