Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki nem vesz semmit...

Van olyan aki nem vesz semmit a babájának karácsonyra?

Figyelt kérdés

Pici, tehát néhány hónapos babákra gondolok.

Mert én igazából nem látom semmi értelmét hiszen ha szüksége van valamire vagy látok valami neki való dolgot azt úgyis megveszem, ráadásul nem is fogja még fel és emlékezni sem fog rá. Vagy rosszul fogom fel?

Ja és 4 hónapos a kisfiam.


2011. dec. 14. 21:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bár csak másfél hónapos volt a kisebb tavaly karácsonykor,én anyaként nem tudtam volna megállni hogy ő ne kapjon.A nagy egyébként ebből is érezte,megtanulta hogy ő is teljes családtag,örömmel segített neki kibontani stb.A baba várás idején a ruhákon és egyéb felszereléseken kívül(meg persze a legtöbbje a nagytól örökölt)játékokat nem vettünk előre,mert azt alkalmakkor szoktak kapni,így ez nem merült fel,ha van értelme ha nincs :)Az első karácsony szerintem a felnőtteknek szülőknek örök emlék,de késöbb visszanézegetve a gyereknek is,(fotó)legalábbis az én nagy 3 éves fiam,imádja a fotókat nézegetni---és megvan az első karácsonyi ajándék játéka is!Egy 13 hónapos és egy 3 éves fiúk anyukája
2011. dec. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
SZIASZTOK. HÁT NEKEM MONDJUK MÁR KICSIT NAGYOBB A KISLÁNYOM DE ÉN MINDEN ÉVBEN MIKOR MÉG CSAK EGÉSZ PICIKE VOLT IS VETTEM NEKI MINDEN ÉVBEN KARÁCSONYKOR AJÁNDÉKOT JÁTÉKOT ÚGY SZINTÉN.HIÁBA NEM ERRŐL SZÓL A KARÁCSONY DE AKKOR IS AZÉRT CSAK KAPJON VALAMIT.RUHA MINDIG KELL:SAPKA,SÁL,KESZTYŰ,PIZSAMA,NADRÁGKABÁT STB.ÉS HA EZEKET MEG IS VESZED NEKI ÉV KÖZBEN AZÉRT TUTI TUDNÁL NEKI OLYAT VENNI AMI MÉG NINCS.MÉG HA AZ EGY KICSI ÉS SZERÉNY AJÁNDÉK DE AZ CSAK AZ ÖVÉ LENNE:).ÉN ÍGY GONDOLOM SZIASZTOK:)
2011. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
JA AZ UTOLSÓ VAGYOK:) A KISLÁNYOM 4ÉVES ÉS KAPNI FOG TŐLÜNK PL:MY LITTLE PÓNIT AMI REZGŐSZÁRNYÚ,HARISNYA ÉS MÉG EGY KÉT DOLOG AMI MINDIG KELL :)
2011. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!