Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég neki ennyi? 2hónapos...

Elég neki ennyi? 2hónapos babám átalussza az éjszakát már 1hete. így napközben 5x eszik.5x 100/120ml-t.5kg amúgy a picim.3kg-val született.

Figyelt kérdés
szóval az érdekel,vajon elég-e neki a napi 500/600ml tápszer.(kezdetektől tápszeres)este 8tól reggel 7ig alszik (akkor is többnyire én keltem ).jó ez így?kisfiam 2hónaposan még éjjel 3óránként evett,szintén tápszeres volt.
2011. dec. 15. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2 hetes korában "beállította" magát a napi 5x-i evésre, és ezen nem is változtatott. Most 15 hónapos, de nem tízóraizik. Max. egy kevés gyümölcsöt eszik meg, mást nem. Hidd el, ha nem lenne elég Neki, jelezné! Gratulálok a babához!
2011. dec. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem anyatejes a babám ő is így van egész éjjel alszik gőzöm nincs mennyit eszik egyszerre sosem mérem. Az első nekem is kelt éjjel nappal 3 óránként. Szerintem nincs semmi baj ha hízik és jókedvű akkor neki így jó
2011. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Beus6 ***** válasza:
nálunk ugyan ez a helyzet. 2 hós és napi 5 ször eszik ritkán 6szor. este alszik mint a bunda. :D szerintem elég nekik.
2011. dec. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

minden baba más!

Nekem csak 2.5kg-mal született a fiam, de kerek egy hós korában este 9től reggel fél7ig aludt- azóta is, csak még többet, és akkor ő még nem volt 3.5kg!! Azóta 5x evett, és ugyanúgy hízott, evett aludt- minden oké volt vele.

Ha a babád hízik, eszik, alszik, nyugodt, kiegyensúlyozott, akkor örülj neki, ne idegeskedj, és főleg legyél boldog, hogy vége az éjszakázásoknak!! :) Nagyon ügyes szerintem!!

2011. dec. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!