Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól hordoztátok háton a...

Mikortól hordoztátok háton a babátokat? Én nem merem hátrakötni így! (link)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=zfck0-x7Z3E



Nagyon profi, de nekem nem megy. 6 hónapos a babám, és félek, hogy elejtem. Próbáltam apa felügyeletében, de elég nehéz. Viszont a kisfiam már több, mint 9 kg! és nem bírom elöl hordozni.:( Vajon a csatosal (SSC) könnyebb lenne??


2011. dec. 16. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Enyém 6 hósan még elég bukós volt, így csak 7-8 hótól kötöttem hátra. Bevallom, először vigyázzban állt bennem a sz*r is. Nagyon féltem. Először úgy csináltam, hogy leültem a meitaival a hátamon a kanapéra, mögém ültettem a babámat, és úgy kötöttem fel. Nekem is nagy babám van, nehéz volt elöl cipelni. Ez a csaj a videón jól csinálja, te is csináld így, csak először ülve és mindenképpen valami puha felett, mondjuk a hálószobában v kanapé fölött. Hidd el, hamar meg fogod tanulni!!!

Nekem már 14 hós a babám, úgy rakom le-fel, mintha mindig ezt csináltam volna :)

2011. dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


itt is vannak videók, én kb úgy csinálom,mint a 3-as anyuka, inkább a karom alatt vezetem el a hátamig a babámat, én így jobb szeretem, mint átdobni a fejem felett, meg a karjánál rángatni


1.voltam

2011. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia!


Én ennyi idősen még elől hordoztam kendőben, 7 hónapos volt amikor elmentünk egy háti hordozó tanfolyamra, amit végig üvöltött hacsak a hátamra akartam tenni, pedig az apukájával együtt voltunk, végül az lett belőle,hogy egy babával gyakoroltunk ott. Aztán otthon megpróbáltuk itthon is ismerős közegbe de úgy se akarta a dolgot. Végül hagytam egy pár hónapig nem eröltettem aztán vettem egy mei-tait (tündérputtony) azt eslő percől kezdve imádja, még ma is időnként a hátamon van(most 19 hós) mondjuk az első alkalomnál is már tudta önállóan tartani a fejét.

2011. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2011. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Előttünk a hétvége, apa most itthon lesz, próbálkozunk!:)

Köszi!

2011. dec. 16. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan dobd hátra! Térdelj fel az ágyra, így ha netalán elejtenéd (de 1000% hogy nem fogod!!), puhára esik. Én így dobtam sokáig, majd utána próbáltam ki, hogy a csípőmre ültettem és a karom alatt átbújtatva ment a hátamra - na nekem az eleinte sokkal félelmetesebbnek tűnt, mert úgy éreztem, lecsúszik. De egy rutinos hordozott baba nagyon hamar megtanul a lábaival kapaszkodni mint egy kismajom. :)

9 kg-san már nagyon nem tesz jót neked ha elől viszed. És lassan Ő is abba a korba ér, hogy többet nézelődne, amit a hátadról jobban tud. Csak jó magasra kösd, a meitai alsó részét a cicik alá közvetlenül, úgy lesz pont jó helyen, kilát a vállad fölött.

Én 4 hónapos korában tettem először hátra, és onnantól szinte csak ott hordoztam, így mindent tudtam csinálni vele.

2011. dec. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. dec. 18. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!