Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy a lázas...

Mitől lehet, hogy a lázas kislányom szédül is?

Figyelt kérdés
Ma derült ki, hogy arcüreggyulladása van, kapott antibiotikumot. Estére belázasodott és mint mindig elkezdett szédülni (2,5 éves). Régebben említettük ezt orvosnak, aki azt mondta, hogy a láz sok mindent produkálhat. Úgy kell elképzelni, hogy lép kettőt és összerogy. Nem veszti el az eszméletét, de elég ijesztő ez. Tudtok ilyen esetről? Más gyermeke is van így?
2011. dec. 19. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A láztól van valóban. Nagyon legyengül a szervezete és amiatt. Rengeteget itasd.
2011. dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tapasztalatom, de többször olvastam már itt ugyanerről a szituról. (Láz, szédülés, összerogyás)
2011. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

:-(


Jobbulást nektek!

2011. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem a fiam, hanem én vagyok ilyen! Ha már hőemelkedésem van, azt megérzem. Van egy tipikus fejfájásom amit csak olyankor érzek, és iszonyúan szédülök. Volt hogy 38.5 fokos lázzal nem tudtam felkelni az ágyból. :S
2011. dec. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a jó kívánságot, kellemes ünnepeket Nektek
2011. dec. 20. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!