Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatas alatt lehet inni...

Szoptatas alatt lehet inni narancslét? Illetve enni citrus feleket? Csak 1 hetes a kisfiam

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2011. dec. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyes babák érzékenyebbek a citrusfélék illatára, ízére, és lehet kevésbé fogadják el ilyenkor a tejet (mert picit átment az íze, vagy mert a bőröd olyan illatú).

Vagy ha túl rostos, akkor az is kiveri a biztosítékot a babáknál, és fájni fog a pocakjuk.

De ezt addig nem tudod, míg ki nem próbálod.

Többségében nem szokott gond lenni belőle.

2011. dec. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igyál egy kicsit szoptatás után, próbáld ki.

Lányom mindenre érzékeny volt, minden erősebb illatot megérzett, és elfordította a fejét, így én egy csomó mindent hanyagoltam, de bezzeg sógornőm ihatott narancslevet, és ehetett hozzá hagymát és babfőzeléket együtt, a babája akkor is ugyanúgy szopizott mint előtte. :)

2011. dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jobb, ha kihagyod, mert ettől is fájhat a pocijuk.

Az unokán hasfájós volt egyidőben, mire rájöttünk, hogy az anyuka kivit evett.

2011. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ittam, de abbahagytam, mert nagyon megnövelte a tejmennyiséget.
2011. dec. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia én csak azt tudom mondani nàlunk a korhàzba annyit mondtak bàrmit ehetek narancsot meg csak akkor nem ha kipirosodik a popsija. ahàny korhàz orvos annyifélét mondanak räadàsul nàlunk olyan sincs h 2-3 héti nem lehet kivinni a babàt stb szoval ezt te fogod tudni szerintem igyàl nyugottan és majd meglàtod
2011. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi szepen
2011. dec. 29. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!