Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Cappy 100%-os narancslét...

Cappy 100%-os narancslét lehet inni fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
Persze nem literszámra, csak 1-2 pohárral.. Az van ráírva hogy 1dl 47 kcal. Már közel egy éve amióta fogyózom, nem ittam vízen kivül mást. Úgy tudom hogy lehet inni fogyókúra alatt 100%-os gyümölcslevet, de nem vagyok benne biztos.

2011. nov. 14. 14:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha nem lehet, akkor inkább nem iszok, mert nem szeretnék "belerondítani" az eddig sikeres fogyókúrámba! :)
2011. nov. 14. 14:37
 2/8 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem pazarolnám rá a kalóriát. Ha már kalória akkor inkább lenyomnék egy kakaóscsigát. De ha te annyira odavagy érte mint én a csigáért akkor nyugodtan igyad.

Én úgy vagyok vele hogy valahogy utálon innivalóra pocsékolni a kcalt,inkább light kóla.


(az egészségesség megszállottjai inkább most tartsák magukban a véleményüket mert itt fogyiról van szó!)

2011. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

ihatod a 100%-os gyümölcslevet,de csak délelőtt.

egészséges is,és ha csak délelőtt kortyolgatod,le tudod mozogni simán.ja,és egészségesebb mint a kakaóscsiga meg a light cola, ugye,azért ez sem mellékes..

2011. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én magam szoktam facsarni a narancsot. Egészségesebb, finomabb és nincs benne semmi hozzáadott anyag. .)
2011. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"le tudod mozogni" :D ez mókás volt.

mert ha este iszod, akkor biztos narancsbőr lesz.. ^^


gyümölcs leve, olyan fenntartásokkal lehet fogyasztani, mint a gyümölcsöt. 100%-os gyümölcslé sűrítményből, semmi adalék nincs benne.

2011. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

úgy értettem,hogy az általa bevitt felesleges kalóriát tudja lemozogni.


de örülök,hogy derűs másodperceket okoztam.:D

2011. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

lehet a gyümölccsel bevitt energiát feleslegesnek nevezni..


de lényegében ez az x kcal-t beviszünk, és ezt a nap hátralevő részében még lemozoghatjuk témát tartom érdekesnek. meg ezért este nem eszünk a csirkéhez rizst. de ha úgy is "lemozogja", akkor miért ne igya este? :)

nem hülye kötözködés, tényleg ki szeretnék hozni majd valamit a végére :)

2011. nov. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rá van írva, hogy egy liter 1950 KJ / 460 Kcal). (100 ml-re van írva rajta, csak beszoroztam.) És a cukortartalma 109 g. Az 11 deka cukor. 1 litertben. Nem is értem...


Az előbb benyakaltam egyet, úgy itatja magát, és most bevittem 11 deka cukrot. Az hány evőkanál? Te jó ég.. :D


Szerintem ez válasz a kérdésedre. Ez válasz a kérdésedre? :)


Inkább zöldséglevet igyál, abban nincs annyi cukor. Céklalé pl. De a legjobb a fordítottozmózisos szűrésű tiszta víz, az méregtelenít is.

2014. jan. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!