Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólnátok ha az egyik...

Mit szólnátok ha az egyik nagymama tele rakná a fa alját játékokkal, de a gyerek csak egyet vihet haza? A többivel csak akkor játszhat, ha ott van.

Figyelt kérdés
Vagy mindenkinek vannak külön mamás játékai?
2011. dec. 26. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem, meg az öcsémnek voltak olyan játékaink, amiket nem vihettünk el mamától, hogy ott is legyen mivel játszani, ha ott vagyunk, és ne kelljen még azokat is odacipelni.
2011. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az én fiam 17 hónapos, mama messzi lakik, de ha ott vagyunk, van ott pár mesekönyv, meg 2-3 kisauto, sztem nem rossz ötlet, de ha a gyerek sir mert elveszi ktöle az nem jó, az vigye haza többit gyorsan eldugni, nagyon fog örüni ha legközelebb megy, akkor az mindig ujnak zsámit maj.
2011. dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi nagyon ritkán megyünk apósomhoz, oda visszük a játékokat magunkkal (16 hós a babánk). Anyukámmal egy házban lakunk, így ez nem gond.

Ha van rugalmasság a nagymama részéről, akkor jó. De azt hiszem alapvetően ez így nem szimpatikus nekem. Valahogy másképp kéne megoldani, hogy ott is legyen játék, ne legyen csalódás, hogy nem viheti haza. :-/

2011. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi 150 méterre lakunk. 2-3 hetente 1,5 órát van ott a gyerek (9,5 hós). Jobban érdekli a távirányító és az asztalterítő, mint a saját játékai.
2011. dec. 26. 20:41
 5/11 anonim ***** válasza:

mi elég messze laktunk a nagyiéktól, de emlékszem, hogy ott is annyi játékom volt, h dunát lehetett volna vele rekeszteni, valamint itt pesten is volt épp elég.


arra nem emlékszem, hogy nagyon ki lettem volna bukva, h nem hozhatok el bizonyos babákat, plüssöket.


bár lehet, hogy 20 éve még máshogy működtek a dolgok, viszont sztem nem rossz, h mindenhol van játéka a gyereknek, és sem otthon, sem a mamánál nem unatkozik.

2011. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én fiam is 3 játékot kapott a mamától, és egyet kapásból ott hagytam, hogy legyen ott valami játék, ha megy. Amit a névnapjára tőlük kapott azt is otthagytam, és nekünk igy jó, mert nem kell egy szatyor játékkal menni ha ott van a fiam. 1,5 éves.
2011. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hazavihetne az uj jatekokat, azok ugyis mindig erdekesebbek, a regiekbol meg vigyetek at valamiket, orulni fog neki ha kis ido elteltevel ujra latja. Mint en, mikor tavasszal megyek a pincebe a szekrenyhez a nyari holmiajimert, es orommel konstatalom, hogy jeee, ez is van, meg ez is, el is felejtettem! :-)
2011. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja! Olyan játékokat vett amit én is megvettem Karácsonyra... Ezt nem írtam. Így konkrétan mintha a sajátjával játszana. Mert a mama nem szeret megkérdezni tőlünk semmit, így ugyanazt vette. Ennyit az újdonságról...
2011. dec. 26. 22:17
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

ha ugyanazt vette akkor szerintem aranyos gondolat, érezze otthon magát a kisunokája :)

de remélem az az egy amit hazavihetett valami kis újdonság volt :)

2011. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk komplett játékszoba van a mamánál (3-an voltunk tesók mind kirepültünk). A fiam első unoka így durván elhalmozzák, annak ellenére, hogy én ellenzem. Szóval igen, eddig mindig hagytunk ott ajándékot, bárcsak ott hagyhattuk volna mindet és egyet viszünk haza. Nem kell sok játék a gyereknek. Főleg amikor drága család gagyi, meg haszontalan játékot vesz, műanyag hegyek...
2011. dec. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!