Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem igény szerint szoptat,...

Aki nem igény szerint szoptat, mit csinál, ha hamarabb megéhezik a baba és sír?

Figyelt kérdés
Ha csak 3 óránként van kaja, de a baba hamarabb sîr mit lehet tenni?
2011. dec. 29. 21:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet ülni és nézni ahogy sír. Ha vizet adsz neki azzal csak átvered, nem tudom miért egészségesebb az mint a tej.

A 3 óránkénti etetés olyan 70-es évekbeli divat, gondolták ami bejött tápszernél az jó a szoptatáshoz is. Viszont jót tett a gyerekszületések számának, mert ez az egyenes út ahhoz hogy kb 3 hónapig tudj szoptatni. Így aztán hamar jöhetett a kistesó!


Mit csinálsz ha növekedési ugrás van? Milyen módszered van arra hogy 6 deciről 1 literre nőjön a tejed mennyisége?

2012. jan. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy többen is nekem estek úgy, hogy fogalmuk sincs, miért tettem fel a kérdést. Igény szerint szoptatok,, ha kell, akár fél óra múlva is kap cicit, de ha 5 órát alszik, akkor hagyom. Emellett merült fel bennem, hogy mit tesz az, akii időre szoptat.
2012. jan. 1. 12:06
 13/14 anonim ***** válasza:
24%
Ez szuper, beleírhattad volna a kérdésbe, hogy ne erre menjen el az a kevés időm amit erre fordítok :(
2012. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha csak 3 óránként van kaja, de mondjuk az a neveletlen mégis hamarbb kér enni, akkor természetesen ki lehet rakni a kutyaólba a kutya mellé, vagy el lehet vinni ahhoz az emberhez aki azt tanácsolta, hogy csak és kizárólag 3 óránként ehet egy baba, hallgassa ő ahogy ordít a gyerek.


MEG LEHET etetni, ha hiszi az ember ha nem...

2012. jan. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!