Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós lányom cicin szeret...

5 hós lányom cicin szeret elaludni. De szeretném ha máshogy is sikerülne elaludnia. Aki hasónlóan volt mint én, hogy szoktatta le, és altatta el?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

mondjuk ringathatod, ha szerinted jobb ha a 6-8 kilós babádat fél-egy óráig járkáltathatod a lakásban miközben leszakad a derekad.... :)

majd ha már nem cicizik leszoktatod!

2011. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem szoktattam le. Örültem, hogy elaludt :)

Egy éves koráig szopott, addig bealudt mindig. Majd ha nagyobb lesz, kitalálsz valami esti rutint, és akkor az után alszik. Miért gond, ha cicin alszik?

2011. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nagytesó mellett nekem nincs is időm mindig megvárni míg jól bealszik a cicin. Azt szoktam csinálni hogy ha már látom hogy nem eszik csak dudlizik akkor pár perc után kiveszem a szájából és cumit kap helyette. Ezt csak ilyenkor tudom megcsinálni ha éber az istennek se kell neki a cumi, de félálomban már átverhető:)
2011. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Az elejétől kezdve kiságyhoz kellett volna szoktatnod, így nem lenne ilyen gond.
2011. dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 hó korában kezdett terhessé válni a cicin alvás. A napközbeni alvásokkal kezdtem. Volt pár küzdelmes napunk, de viszonylag hamar megtanulta, hogy ha leteszem az ágyba, akkor ő is leteszi a fejét és szépen elalszik. Nekünk a cumi sokat segített (előtte nem szerette a cumit. Az első napokban sokat volt a kezemben és ringatva altattam el, aztán kb 1 hét múlva már nem volt szükség a ringatásra.
2011. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!