Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak hogy jöjjön a...

Töröklany kérdése:

Mit csinaljak hogy jöjjön a kisteso?

Figyelt kérdés
a fiam most 4 honapos de szeretnenk minel elöbb kistesot de meg nincs mensim! most mi a teendö? ti hogy csinalnatok?
2011. dec. 31. 10:02
1 2
 1/18 anonim válasza:
0%
örökbefogadás
2011. dec. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Amíg gyakran szoptatsz nem sok esélyed van. Talán amikor már elkezded kiváltani az étkezéseket akkor megjöhet, de ez sem szentírás.

Addig meg örüljetek, hogy nem kell védekezni, és hátha meglepetésben lesz részetek :)

2011. dec. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Kondor Judit ***** válasza:
A szoptatás alatt is terhes lehetsz,hülyeség,hogy nem,a kolléganőm is így lett terhes a 4.gyerekével
2011. dec. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy nem lehet, csak nincs rá sok esély ha pl igény szerint szoptat.
2011. dec. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Kondor Judit ***** válasza:
akkor nem vagy tisztába dolgokkal mert akkor is terhes lehet az ember ha igény szerint szoptat,kérdezz meg egy dokit.
2011. dec. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Írtam olyat, hogy nem lehet??? Azt írtam, hogy nincs rá nagy esély... És, hogy érheti azért meglepetés.
2011. dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szex nélkül nem megy, szóval hajrá! Tévhit, h szoptatás alatt nem eshetsz teherbe, mert simán.
2011. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló a "problémám", csak az én "Nagyfiam" pont ma 9 hónapos :-) Még kb. 6x szopik egy nap, mensim még nem volt, mondjuk az nem is hiányzik. Úgyhogy jelenleg arra játszom, hogy egyszer csak meglepetés ér bármiféle mensi nélkül. Végül is csak a szerencsén múlik, hogy éppen alkapjuk azt a bizonyos első peteérést. Mást szerintem nem tudunk tenni, gondolom, a szoptatást emiatt nem akarod abbahagyni, én még biztosan nem. Nem fosztom meg a kis Drágámat, hát a cici a mindene :-)

2011. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem akkor jött meg először,mikor elkezdtem 5,5 hósan hozzátáplálni,nem csak szopizott.A megkezdéshez pontosan 4 hétre rá jött meg először.Szerintem míg nem jön meg,nem sok esélyed van rá-és szerintem erre értette a válaszoló,hogy nehezebb szoptatás alatt teherbe esni,míg nincs menzid.De ha megjön utána már elvileg bármikor összejöhet,akár szoptatsz akár nem.
2011. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem a kislányom 5 hetes volt, mikor megjött a mensim. Igény szerint szoptattam és szoptatom azóta is. Amíg nincs mensid csak próbálkozni tudtok.
2011. dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!