Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 honapos babam 9kg, szopizik...

11 honapos babam 9kg, szopizik, szilard etelt nemtul sokat eszik, aggodnom kene a sulya miatt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért kellene aggódnod? Teljesen normális a súlya. Szerintem az a nem normális, mikor 1 éves gyerek 15kg. Mellesleg 19kg voltam, mikor iskolába mentem 7 évesen. A férjem 18 kg volt. A fiam meg 23 kg volt.
2012. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

9 hónapos a fiam, 10,5 kg, ehhez 75 cm.

Nem kell aggódnod a súlya miatt, teljesen normális, nem is értem, miért gondolod azt, hogy baj van vele.

És ha sok? Nem adsz neki enni? Ha kevés, megtömöd? Ugyan már...

2012. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Lányom 1 évesen volt 9 kiló, de most sem sokkal több (15 hónapos). S nagyon jó étvágyú! Úgyhogy a súlyfejlődésük egyénenként eltérő, bármennyit is esznek.

Én nem aggódnék egy cseppet sem a babád súlya miatt, a szilárd ételeket meg adnám neki és hát idővel csak elfogad belőle többet is.

2012. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A fiam egy évesen nem volt 9,5kg, teljesen jó volt a súlya.

11 hónaposan a 9 kg abszolút tökéletes.

2012. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A barátnőm kislánya 1 éves, és 8 kiló! És azt mondta a doki, hogy ő ilyen, teljesen normális. Nem egyforma a babák testalkata. Az én lányom 10 hónapos, közel 10 kiló. De ő mellé majdnem 80 centi hosszú.

Ne aggódj, amíg gyarapszik normál ütemben, eszik rendesen, boldog és kiegyensúlyozott, addig nincs baj. :)

2012. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szia

nem kell aggódnod, teljesen jó.

Az én lányom 22 hós, 10 kg, és 80 cm. Nem beteges, jól eszik, az orvos is meg van elégedve vele.

2012. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom is 22hós és 9kiló. S 80cm.Szóval nem kell aggódnod:) Ő is szopizik.
2012. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem 11hósan egyik fiam sem volt 9kg- 1évesen 9.1kg volt mind a kettő, nem ikrek, van köztük 2év különbség.

Pedig 3.8illetve 3.7kg-mal születtek.

Igazi kaja és kakagépek voltak mindketten. :)

egyébként meg mindkettő 78 cm volt egy évesen. Nagyon egy ütemben fejlődtek-nőttek. Ebben hasonlítanak, semmi másban a világon- kinézetre sem mondaná meg róluk senki, hogy tesók- hát még a természetük. :)


Teljesen normális és jó a babád súlya, egyátalán nem kell aggódnod!!!

2012. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A szilárd étel mennyisége miatt aggódsz? Keveset eszik? De mellette sokat szopizik még?

Szerintem nem kell aggódnod. Ha kiegyensúlyozott, akkor nincs gond.

Amúgy a súlya teljesen normális, ezen ne aggódj.

A szilárd ételekből pedig biztos többet fog idővel enni, ha majd a szopikat is csökkenti.

Amúgy mit jelent hogy keveset eszik és mennyit szopik pontosan, hányszor?

2012. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én lányom 11 hónaposan 10 kg volt, 78 centi és rá már van, aki azt mondja, hogy dagi. :)

Szerintem egészségesen husibogyó, van egy kis tartalék rajta, de egy gyerekre ennyi kell is.

A 9 kg is teljesen rendben van. :)

2012. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!