Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is 6x eszik egy...

Más babája is 6x eszik egy nap, az enyém igen,10 hónapos múlt? Csak így eszik meg az adagját.

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:

A lányom is 10 hónapos múlt, ő 4x eszik egy nap, olyan 7 hónapos kora óta.

Mikor, mennyit eszik a babád?

2012. jan. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Marilyn88 ***** válasza:
A fiam 5 hónapos korától 4x eszik naponta.
2012. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Babám újszülöttként is 6× evett, és ez így ment kb. 7 hós koráig. A vnő mindig zaklatott ezzel, hogy neki már nem kéne 6×. És erről én tehetek, stb. Ő maga állt át kb 7 hónaposan a 4 óránkénti evésre, így 5× eszik egy nap. De én is azt hallottam, hogy legtöbben 4× esznek, mert minden babának erre kell ráállnia. Sztem meg jó az 5, mert reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora.

Az adagon a tápszert érted? Hogy így lesz meg a fél liter? Vagy mit?

Mert nekem reggel-este eszik 210et tápszerből. A többi szilárd kaja.

10 hós

2012. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

normális adagokat eszik, 150-230 között. A vacsi után még este fürdetés után benyom majdnem egy egész joghurtot. Ez a hatodik étkezésünk, véletlenül jött így, mert én ettem, amíg apa fürdette meg ilyenek, és megkóstolta, mert hát mindent meg akar kóstolni, ami nálunk van. Aztán azon kaptam magam, hogy több és több kanállal eszik.

de előtte meg tök jól vacsizik, attól félek, kidurran, így nem is adok neki sokat már.


Utána meg szopik, de este már nincs több 20 ml-nél szerintem.

Nincs ezzel bajom, csak hátha más babája is ennyiszer eszik.

2012. jan. 4. 11:26
 5/7 anonim ***** válasza:
A Fiam 9 hónapos, és bizony, minimum 6x eszik egy nap, mondjuk ebből minimum 4 szopi még.Délben kap főzeléket hússal és gyümivel, este pedig zabkását vagy rizspépet keksszel, gyümivel. Esetleg délután nassol pici joghurtot, de a többi anyatej. Éjjel is minimum 2x szopik ...
2012. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TKI Ibolya ***** válasza:
Az én babám 9 és fél hónapos és ő is sokat eszik.Reggel szopival kezdi a napot, utána reggeli a délelőtti alváshoz cici.Ha időben ébred akkor tízóraizik is. Ebéd utána alváshoz szopi majd 15 óra körül uzsonna és este 17,30 körül vacsi.Majd alvásnál természetesen szopi.Ha 17 óra körül nyűgös van hogy még egyszer szopizik.Próbáltam másként csinálni például a vacsit kicsit húzni de nem megy,neki erre van szüksége,ilyen az igénye.
2012. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Anyatejes babák nem baj ha többször esznek, mint az átlag! Teljesen más volt nálunk is a lányomnál, aki anyatejes volt, és most a fiamnál, aki sajnos tápszeres. Hiszen egy-egy szoptatás lehet akár csak szomjoltás is! Nagyon jól csinálod szerintem, nem is értem a védőnődet...

A kisfiam 11 hónapos, ő 4-szer eszik 1 nap, amióta átállt arra, hogy 9 körül ébred. Így ugyanis kimarad a tízórai, fél 1-kor már az ebédet adom neki. Előtte tízóraira gyümölcsöt kapott, azt most is megeszi, csak az ebéd után, desszertnek, így nem szenved hiányt napi négy étkezés mellett sem.

2012. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!