Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem bírja megvenni a jó...

Aki nem bírja megvenni a jó minőségű, bőr, stb cipőt a totyogójának, annak mindnek lúdtalpas lesz a lába?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha hülye kérdés, csak ma ezen gondolkoztam...
2012. jan. 5. 18:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem!!Nekem szüleim a legjobb cipőket vették, drágát, bőrt, kiképzettet, mégis hatalmas lúdtalpam volt még tinédzser koromban is!!!


20:04esnek, mi most az ázsia centerből kaptunk nagyiéktól egy nagyon jó kis benti cipőt,2500 ft volt, tényleg nagyon jó a minősége, belül bőr, tartja fiam lábát,bokáját rendesen!Szóval nem minden gagyi amit ott árulnak, mindenkinek ajánlom!

2012. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

20:04-esnek

én írtam a 2-4 ezerért a cipőt. A lányomnak csizmát vettem épp a múlt héten 3500-ért, a fiamnak bakancsot 4000-ért a Deichmanban, de kínaiban is lehet kapni Wink cipőket szandikat 2500-3500 Ft-ért.

2012. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én sem a drágákat veszem. Csak az 1,5 éves koráig kapott Falcon cipőket/szandit.Utána Deichmannba a Bobby Shoes-ok. Nagyon szeretem őket, akár szandi, bakancs, félcipő/sportcipő. Nincs lúdtalpa, 3 éves lesz és szépen alakul a lábboltozat.
2012. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Az én lányom most töltötte a 10 hónapot, és már önállóan jár. Amikor rákérdeztem a 9 hónapos jelenésen a dokitól, hogy szükséges-e itthonra rá cipő vagy szandál, akkor rögtön rávágta, hogy igen, és hangsúlyozta, hogy bőr, és kemény kérges. Oké, csak a bőr cipők 7-8ezernél kezdődnek... Arra meg nem igazán van. Ezért néztem ma én is szét a Deichmann-ban.

Nyugtató, hogy nem szükséges megvenni a drágább cipőket.

2012. jan. 5. 22:08
 15/19 anonim ***** válasza:
én mindig megvettem a kár méregdrága cipőt is, mégis lúdtalpas lett, szerintem inkább genetika
2012. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A Deichmann-ban most nagyon jó akciók vannak.

Pl. több Elefanten cipőt is láttam féláron. Oké, még úgy sem olcsók (4-5000 Ft), de a 8-9000-hez képest elfogadhatóak.

Sajnos nagyobb méretből nem nagyon voltak, inkább csak 18-22-ig.

2012. jan. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nem kell drága cipő lényeg hogy magas legyen a szára és tartsa a lábfejet. egyébként a lúdtalp elkerülhető ugy is ha sokat van mezítláb a gyerek 3 éves koráig. pl nyáron kint a fűben én mindig levettem a gyerekekről a cipőt.
2012. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
bocsi hogy még bele kérdezek de pl. téli cipőnek milyet vennétek egy 10 hónaposnak? Linkelnétek?
2012. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.

Amit linkeltem, azt vettem, most hordja, 10 hónapos. :)

De nagyobbat vettem és vastag zoknival, ja és külföldön lakunk, itt enyhébb a tél, 5-10 fok van.

2012. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!